logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Іран ухвалив закон, що визнає Пентагон терористичною організацією

Відповідна резолюція була погоджена 7 січня.

Іранський президент Хассан Рухані підписав закон, який включає Пентагон та всі його дочірні компанії в список «терористичних організацій». Про це повідомило Tashim у понеділок, 13 січня.

Зазначається, що президент доручив виконати резолюцію, ухвалену під час відкритого засідання парламенту 7 січня.

Відтак, до терористів прирівнюються «всі члени Пентагону і пов'язані з ним установи та організації, а також керівники, причетні до загибелі Сулеймані (3 січня за наказом президента США Дональда Трампа американські сили авіаударом ліквідували в аеропорту Багдада генерал-майора Ірану Кассема Сулеймані, керівника елітних сил «Кудс» - Ред.).

До цього влада визнавала терористами лише Центральне командування Збройних сил США.

Як повідомлялося, парламент Іраку 5 січня проголосував за резолюцію, яка зобов'язує уряд попросити про виведення військ США з території країни. 

12 січня в Іраку відбувся ракетний обстріл авіабази «Балад» за 80 кілометрів від Багдада: на територію бази військово-повітряних сил (ВПС), де дислокуються й американські військові, впало 8 ракет типу «Катюша».

Themes
ICO