Ukraine

"Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний" - телеведуча Мосейчук поділилася спогадами

Телеведуча Наталія Мосейчук поділилася секретними спогадами особистого життя.

Скромна і строга телезірка вперше показала архівні фото батьків і брата та пригадала своє 1 вересня у 1-у класі. У школу вона пішла 1980 року в угорському місті Естергом, їх родина тата-військового якраз переїхала туди з Туркменистана. Про це вона розповіла у випуску "Життя відомих людей".

Навчання у школі Наталія поєднала з отриманням музичної освіти: закінчила музичну школу за класом фортепіано. Від мами у телеведучої голос меццо сопрано, який у всій красі Мосейчук показала на сцені шоу "Маскарад", виконавши в образі Лицаря українську народну пісню "Цвіте терен".

Переїзд у столицю у буремні 90-ті дався ведучій нелегко.

"Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний. Просто заробити", - поділилася Наталія. У Києві, вчитель іноземної мови за фахом, через відсутність прописки - влаштуватися ніяк не могла. І врешті потрапила на телебачення. Студентський досвід на Житомирському ТБ згодився.

Проте через декрет кар'єра призупинилася.

"Пам'ятаю, зайшла до генерального директора на ЮТАР, а він каже: "Ваше місце зайняте". Ридала тоді біля малого, не через те, що я не на телебаченні, а через те, що немає грошей", - зізналася Наталія Мосейчук.

Зрештою Наталія опиняється на "1+1".

"Не чекала запрошення. Дзвоню на канал і кажу: "Я ведуча, Наталія Мосейчук, питаю про вакансії: редактор, ведуча, журналіст". Наталії відповів генеральний продюсер телеканалу. І вже наступного дня представив Мосейчук шефредактору як телевізійну ведучу.

Тоді ж доля зводить Наталю з її теперішнім чоловіком Іллею. Але він їй спершу здавався пихатим. Та наполегливий фінансист розтопив серце зірки. Щоправда, освідчувався майбутній чоловік не коханій, а її батькам.

"Він попросив збігати на кухня за компотом. Коли повернулася, Ілля Іванович говорить: "Я б хотів взяти за себе заміж вашу доньку", - поділилася спогадами Наталія Мосейчук.

До РАГСу пара теж потрапила цікаво: "Ми просто їхали повз, зайшли туди. Розписалися, вийшли і я кажу: "Я на роботу запізнююся".

Фах педагога Наталя не полишає і реалізує покликання у соціальному освітньому проєкті "Право на освіту", відкриваючи школи у лікарнях та вже 4 роки є куратором премії для найкращих вчителів Global Teacher Prize Ukraine. Втім своїм дітям дає свободу у здобутті знань.

"Своїх дітей вчити не можна. Псуються стосунки. І зрозуміла я це під час пандемії і карантину. Коли Матвій вчився дистанційно", - зізналася Мосейчук.

Телеведуча ТСН і ток-шоу "Право на Владу" Наталія Мосейчук в суворому та романтичному образі Лицаря з українською народною піснею "Цвіте Терен" вийшла на сцену в шоу "Маскарад" на "1+1". А в півфіналі виконала пісню Young and beautiful американської співачки Lana Del Rey. Наталя закінчила музичну школу по класу фортепіано і співає голосом меццо сопрано.

Football news:

Riise on Solskjaer: After 1-6, I thought he didn't have much time left, but now Manchester United are on top. Ole Hero of Norway
Klopp about the game with Manchester United: Such blockbuster matches are won under the influence of the moment
Ole Gunnar Solskjaer: If the top of Everest to sit down and relax, you will die. Manchester United need to go forward
Mandzukic is close to a move to Milan. Contract - until the end of the season
Antonio Conte: Juventus are ahead of everyone in Italy, but Inter managed to close the gap
Navas on Pochettino: PSG are motivated and trying to adapt to the ideas of the coach
Çalhanoğlu and Theo had contracted the coronavirus. In Milan, Rebic and Krunic are still ill