Ukraine

Існують 12 сценаріїв розвитку подій на Донбасі - Резніков

Існують 12 сценаріїв розвитку подій на Донбасі - Резніков
Резніков розповів про варіанти повернення Донбасу. Фото: УНН

Віце-прем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що реінтеграція Донбасу буде залежати від розвитку ситуації в регіоні і зазначив, що розглядає близько 12 можливих сценаріїв.

На даний момент немає чіткого розуміння, як буде відбуватися реінтеграція Донбасу, оскільки існує ряд незалежних чинників, включаючи економічний, політичний і геополітичний, він заявив в інтерв'ю "Новинам Донбасу".

"Все залежить від сценаріїв розвитку подій, які будуть і можуть відбуватися. Вони дуже різні. Вони залежать від різних факторів, і на жаль, не всі вони залежать від України ... І в залежності від цього, ми готуємося до різного розвитку подій: короткострокові, середньострокові, довгострокові. у мене в голові сьогодні близько 12 сценаріїв розвитку подій. Від дуже негативних до дуже позитивних", - сказав міністр.

Резніков також відзначив, що початок деокупацію може відбутися протягом року, "а може і не відразу".

Раніше Резніков заявив, що окупований Донбас РФ використовує як навчальний полігон: артилеристи російських військових закладів приїжджають сюди складати іспити.

Зараз ви читаєте новину «Існують 12 сценаріїв розвитку подій на Донбасі - Резніков». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Arsenal entered the fray for Coutinho
The Premier League will resume on June 17 with Manchester City V Arsenal and Aston Villa V Sheffield (The Telegraph)
In Moscow, they will only allow running in a mask. This is harmful, it is better not to run at all
That little guy with the beard of a jihadist does not deserve to stay in the Real world. Spanish journalist about ISCO
Arsenal-2003/04, Manchester City-2017/18 and Atletico-2013/14 are among the best teams that did not win the Champions League (Football365)
Merson on the crisis because of a virus: Now the coaches will have to train. Clubs will no longer be able to pay 70-80 million for players
Inter Sports Director: We are not going to sell Lautaro. Barcelona knows our intentions very well