Ukraine

Із понеділка в Новосанжарському районі діятиме «жовта» карантинна зона

Із понеділка в Новосанжарському районі діятиме «жовта» карантинна зона

Також у цю зону потраплять Полтава, Миргород, Диканський, Котелевський, Миргородський, Полтавський, Решетилівський і Шишацький райони.

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу в Новосанжарському районі зафіксовані три нові випадки захворювання на Ковід-19. Двох пацієнтів з районної лікарні перевели на лікування в обласну, один лікується вдома. Загалом у районі на коронавірус захворіли 29 осіб. П’ятеро з них одужали.

Що таке «жовта» карантинна зона

У «жовтій» зоні встановлені такі обмеження, як відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово; на вході до закладів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів, контроль має здійснювати власник приміщення або організатор події. Крім того, зберігаються обмеження «зеленої» зони. Зокрема, перебування у громадських будівлях у масках або респіраторах, проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів, кінотеатри із заповненістю на 50%, перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць, відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу.

Football news:

With Lukaku, it is useless to play in a power struggle. Shakhtar defender Bondar on the Inter forward
Ivanov will serve the match OF AZ-Rijeka in the Europa League. Rotor appealed his refereeing in the game with Loko
Gasperini on Ajax: it's not easy for everyone Against them. Atalanta made a great comeback
Real Madrid came away from defeat for the 8th time in a Champions League match, losing by 2 goals. The club has updated its record
Felix on red Bull's double: I enjoy playing in the Champions League the Most
Casemiro about 2:2 with Gladbach: The opponent entered the Real Madrid penalty area twice and scored twice. This is football
Guilherme about 1:2 with Bayern: Loko again showed that he can play against any opponent