Ukraine

Кабмін назвав умову надання «пакунків малюка»

Кабінет міністрів України відновив надання «пакунків малюка». На цю допомогу зможуть претендувати батьки дітей, народжених починаючи з 24 жовтня 2020 і до 01 липня 2021 року.

Про це повідомив у Telegram народний депутат Олексій Гончаренко. У постанові Кабміну вказується, що у випадку пошкоджень або недоукомплектування пакунку батькам необхідно протягом 3 днів від моменту одержання допомоги скласти відповідний акт та звернутись до місцевих структурних підрозділів з питань соціального захисту.

Нагадаємо, в липні уряд запропонував (а згодом і затвердив відповідне рішення) замість видачі «пакетів» запровадити виплати в розмірі 5 тис. грн на одного новонародженого.

Однак Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликав зберегти програму «пакунок малюка»  саме в натуральній формі: мовляв, 5 тис. грн – це невигідний обмін для батьків.

Перехід на грошову компенсацію «пакунку малюка» пов’язаний зі складнощами в тендерних закупівлях, але Міністерство соцполітики заявило, що може й переглянути своє рішення.

Група нардепів виступила за збереження «пакунка малюка» в натуральному вигляді: вони зазначили, що вартість товарів із пакунку обійдеться батькам в  близько 7 тис. грн, а уряд пропонує лише 5 тис. в грошовому еквіваленті.

Football news:

Loko returned Shchigolev to the post of head of the academy. He worked in the RFU
Napoli gave Milik to Marseille on loan for 1.5 years with a mandatory buyout for 8+5 million euros
Liverpool have 34 points in 19 matches - the worst result since the 2015/16 season
Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended