Ukraine

Кайлі Дженнер похизувалась апетитними формами в оксамитовому купальнику: пікантні фото

Одна з найпопулярніших моделей і блогерок планети 23-річна Кайлі Дженнер часто фотографується у спокусливих вбраннях. Однак найбільший ажіотаж в мережі викликають фото зірки в купальнику. Апетитну фігуру вона засвітила й цього разу.

Кайлі Дженнер легко здобуває увагу публіки, а кількість її підписників стрімко збільшується. Зараз за зіркою в інстаграмі стежать понад 200 мільйонів користувачів, які з захватом сприймають кожен новий допис блогерки. Шквал коментарів і лайків викликало останнє фото, на якому вона постала в оксамитовому купальнику. 

Фото Кайлі Дженнер в купальнику

Поблизу розкішного маєтку зірка сфотографувалась у новому вбранні. Вона постала в оксамитовому монокіні сірого кольору з відвертими розрізами. Воно ледь оголювало пишні груди, вигідно виділяло підтягнутий живіт та струнку талію. Завдяки вдалому ракурсу Кайлі Дженнер похизувалась ще й апетитними стегнами. 

Неймовірні вигини спокусливого тіла вона підкреслила тонким золотим ланцюжком на талії, який поєднувався з намистом. Блогерка зробила вишукану зачіску з легкими локонами і макіяж у нюдових відтінках, який ідеально пасував би навіть для виходу на червону доріжку. Мінімальну кількість одягу на Кайлі Дженнер та фантастичні форми користувачі оцінили в понад 8 мільйонів лайків. 

Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику
Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику
Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику / Фото Instagram / @kyliejenner

Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику
Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику
Кайлі Дженнер в оксамитовому купальнику / Фото Instagram / @kyliejenner

Football news:

En-Nesiri is the 1st Sevilla player in 81 years to score a hat-trick in 2 consecutive La Liga home games
Real Madrid coach Bettoni about 4-1 with Alaves: A well-deserved win. Zidane is very happy with the game
Benzema is about 4:1 with alavesa: a Good game is important for confidence. After a tough week, Real Madrid are on the right track
Cheltenham scored against Man City after an out - in the best tradition of Rory Delap. Throw the ball to 30 meters helped the towel
Benzema has scored 15+ goals in 10 of his 12 seasons at Real Madrid
Ibrahimovic-Zapate: I've scored more goals than you've played in your career
Pep Guardiola: Foden should be a Photon, not de Bruyne. There is only one de Bruyne