Ukraine

Канал «1+1» відреагував на рішення суду за позовами Кличка

Телеканал обіцяє оскаржити рішення суду - Канал «1+1» відреагував на рішення суду за позовами Кличка

Телеканал обіцяє оскаржити рішення суду

На телеканалі «1+1» прокоментували ситуацію з позовами від мера Києва Віталія Кличка щодо програми «Гроші» Олександра Дубінського, де була оприлюднена неправдива інформація. Канал оскаржить рішення суду.

Про це йдеться сайті телеканалу.

«Протягом двох останніх днів до 1+1 media надходять запити прокоментувати ситуацію щодо позовів на ТОВ «ТРК «Студія 1+1» від імені мера Києва Віталія Кличка. Наразі група 1+1 media не може прокоментувати цю ситуацію, оскільки повного тексту обох рішень суду компанія ще не отримала, законної сили вони не набрали, і тому твердження про виграші позовів до «Телерадіокомпанії «Студія 1+1» є передчасними», – йдеться в повідомленні.

У компанія заявили, що оскаржуватимуть обидва рішення у суді апеляційної інстанції у встановлений законом строк, адже вважає, що судом були неправильно застосовані норми права.

Нагадаємо, 3 березня стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко та його брат, чемпіон світу з боксу у суперважкій вазі, Володимир Кличко виграли судовий позов до «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». Суд визнав недостовірною інформацію поширену телеканалом у 2019 році.

За день до цього київський міський голова Віталій Кличко виграв ще один судовий позов про захист честі, гідності і ділової репутації поданий до «Телерадіокомпанії «Студія 1+1». Зокрема суд постановив задовольнити його, зобов’язавши «Телекомпанію «Студія 1+1» спростувати неправдиву інформацію, поширену нинішнім народним депутатом Олександром Дубінським в ефірі програми «Гроші». Цей позов було подано у серпні 2019 року.

Football news:

Neymar: I owe Mbappe the adaptation in France and the joy of being here
Joao Felix was injured again. He will miss 10 days
The Bundesliga said goodbye to Monday's matches with Hoffenheim and Bayer zeros. Their cancellation was sought by fans
Mino Raiola: Borussia do not want to sell Holand in the summer. I respect this position, but this does not mean that I agree with it
Alexander Golovin: I enjoy giving such programs. This is my job
West Brom have scored 8 goals in their last 2 matches. For the previous 10 games, only 6 goals were scored
VAR did not count West Brom's goal for offside. Although the author of the goal was probably in the right position