Ukraine

Катерина Бужинська з синіми бровами та у купальнику зняла яскравий кліп

Українська співачка Катерина Бужинська представила яскравий кліп на композицію "Хіт цього літа".

Знімання відео відбувалися перед пандемією коронавірусу і аж в трьох країнах – Домініканській Республіці, Болгарії та, звичайно ж, в рідній Україні.

Автором запального треку став Олексій Малахов. Разом з артисткою вони вигадали нову манеру виконання, в якій не одразу впізнається звичний сильний вокал співачки. Сама Катерина коротко і з гумором коментує свої вокальні перевтілення: "Молодіжний стиль мені теж по плечу".

- Знаю, було важко залишатись без тепла дотиків коханої людини, було важко засинати і прокидатись в холодних кімнатах, бачити тих, кого любиш, тільки через плоский екранчик. Ми вистраждали це літо! Не прогавте! Музику – голосніше, бажання – тільки найвідвертіші, хіти – тільки найшаленіші! Насолоджуємося і відпускаємо з рук контроль і проблеми, краще міцніше обійняти когось давно бажаного і пристрасного!, - закликала Катерина Бужинська.

У кліпі співачка постає з яскравим макіяжем, який був розроблений для неї екстравагантною візажисткою з Болгарії - Аlex Gan, а також другою візажисткою Тютюшкою Матвієнко.

До слова, спеціально для цього кліпу Катерина Бужинська вигадала оригінальні купальники, її дизайнерські ідеї оперативно були втілені в життя. Ексклюзивні вироби представлені в обмеженій кількості, а вже після прем'єри кліпу зірка планує продавати ці купальники.

Варто відзначити, кліп "Хіт цього літа" - друга режисерська робота Катерини Бужинської, її дебютним кліпом як режисерки стало відео "Ти один на мільйон", зняте на Амальфітанському узбережжі декілька років тому. Моральну підтримку в її режисерських прагненнях і цього разу надав її коханий чоловік Дімітар.

Football news:

Inter and Roma are Interested in Garay
Liverpool want to sell Lovren, not let Him go as a free agent. Zenit are Interested in the player
PSG defeated Le Havre (9:0) in a friendly match. The game with Atalanta in the Champions League is in a month
Hazard was included in real's bid for the match with Granada, Hames-no
Portugal national team about Ronaldo: KR2020. No one scores as much this year as our captain
Soljanke scored for Bournemouth in the Premier League for the first time in 39 matches. In total, the forward has 60 League games and 2 goals
Toby Alderweireld: People don't see how hard Tottenham work