Ukraine

Керівництво "Кривбасзалізрудком" відзвітувало про виконання вимог шахтарів

Керівництво "Кривбасзалізрудком" відзвітувало про виконання вимог шахтарів
Керівництво підприємства називає вимоги шахтарів нездійсненними.

Керівництво ПАТ "Кривбасзалізрудком" (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) зробило все можливе, щоб усунути причини та наслідки, які можуть виникнути у зв'язку з перебуванням страйкуючих шахтарів, що залишаються під землею після закінчення робочої зміни, йдеться в офіційній заяві підприємства.

Нагадаємо, деякі з працівників шахт "Родіна", "Октябрьська", "Гвардійська" і "Тернівська", проводять акції протесту і вимагають підвищення заробітної плати.

"Спираючись на реальні фінансові можливості, адміністрація ПАТ "Кривбасзалізрудком" підвищила розміри тарифних ставок і окладів на 10-25% в залежності від професій. Також був доповнений список професій працівників, яким підвищуються тарифні ставки та посадові оклади на 25%. Додатково запропонували підвищення розмірів тарифних ставок і окладів усім працівникам підприємства на 10% з 01.10.2020", – повідомляється в заяві правління ПАТ "Кривбасзалізрудком" (КЗРК).

У документі уточнюється, що з самого початку акції протесту керівництво підприємства вживало всі можливі заходи для вирішення ситуації, незважаючи на те, що вимоги шахтарів були явно нездійсненними.

З метою зняття напруженості та недопущення порушень трудових прав колективу підприємства правління КЗРК проводило неодноразові переговори з представниками страйкуючих, пропонувало різні варіанти підвищення заробітної плати, підготувало і підписало Меморандум про взаєморозуміння та виконанні зустрічних вимог між адміністрацією та працівниками КЗРК, спрямованих на усунення причин і наслідків, які можуть виникнути у зв'язку з перебуванням гірників під землею після закінчення робочої зміни.

Адміністрація комбінату ініціювала переговори з працівниками, які залишаються в шахтах, проте вони відмовляються піднятися на поверхню для проведення переговорів. Правління також зверталося до всіх компетентних державних регулюючих органів і профспілок з проханням посприяти тому, щоб вивести людей на поверхню, але і це не привело до будь-якого результату.

Адміністрація підкреслює, що протягом трьох тижнів виробничі потужності КЗРК залишаються незаконно блокованими. При цьому в нинішніх умовах залишатися в шахтах небезпечно для життя і здоров'я учасників протесту. Також подальше блокування виробництва може негативно вплинути на навколишнє середовище та призвести до виходу з ладу обладнання та збитків підприємства.

У результаті адміністрація КЗРК змушена оголосити про початок процедури зупинки всіх структурних підрозділів підприємства і виведення всіх колективів у простій, йдеться в заяві. Відповідні накази ПАТ "Кривбасзалізрудком" будуть доведені до працівників і профспілок в установленому порядку.

Також правління змушене звернутися до правоохоронних органів з проханням у межах чинного законодавства та наданих їм повноважень примусово припинити порушення законодавства, що блокує виробничий процес і майно підприємства, а також дати правову оцінку діям осіб, які проводять протиправну діяльність по відношенню до підприємства або підбурюють до протиправної діяльності.

У заяві підкреслюється, що адміністрація КЗРК не відмовляється від подальших переговорів з протестуючими, але готова проводити їх виключно тоді, коли всі вони піднімуться на поверхню. У цьому випадку керівництво підприємства готове обговорювати вимоги шахтарів і шукати компроміс там, де це буде можливим.

Football news:

Barcelona - the first team to score for two 17-year-old players in a Champions League match
Atalanta's development has reached a crucial point: the club will soon turn into either Napoli or Roma. Miranchuk - a symbol of change
Sharonov joined the coaching staff of Cyprus Paphos
Yuran headed Khabarovsk SKA
Brugge forward Dennis on goal for Zenit: I said that I only score grandees, but it was a joke
PSG defender Kimpembe Pro 1:2 with Manchester United: We can only blame ourselves
Lopetegui Pro 0:0 with Chelsea: Sevilla showed a good team game