Ukraine

Херсонців запрошують розповісти про свій регіон світлинами

Міністерство закордонних справ України запрошує талановитих українських фотографів і просто авторів вдалих світлин до співпраці над одним цікавим стартапом державного значення - «Фотобанк «Україна».

Дмитро Кулеба на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що хоче розповідати світові про нову Україну: креативну, динамічну та інноваційну.

«На противагу всім застарілим «пострадянським» стереотипам, а також брехні, яку дехто свідомо розповсюджує про нас у світі. Аби вводячи назву нашої держави у пошук гугл, іноземець у будь-якій частині світу бачив її класною і цікавою», - зазначається у повідомленні.

У цьому завданні без якісного візуального контенту не обійтися! Шукаємо фотографів, які готові співпрацювати і долучити свої талановиті роботи до просування сучасного і позитивного образу нашої держави за кордоном. Допоможіть нам показати Україну такою, якою її бачите ви.

Тож, якщо ви готові взяти участь, напишіть нам на адресу: public.diplomacy.ukraine@gmail.com  та надсилайте світлини неймовірної Херсонщини.

Football news:

Barcelona are confident that they will sign Lautaro by October. Inter wants 90 million euros and one player
Aitor Karanka: If there is a team that can win back against Manchester City, it is real
Juventus and Atletico have started talks about the transfer of Lacazette. Inter are also Interested in him
Rangnik agreed to take charge of Milan from the 2020/21 season. He can also take the post of sports Director
Ocampos did everything for the victory of Sevilla: first he scored, and then he put on a goalie's Jersey and in the 101st minute dragged the kick of the goalkeeper Eibar
Pizarro finished his career as a player. Werder's players cradled him in their arms after the match
Aitor Karanka: When Real Madrid wins, they always talk about the referees