Ukraine

Холостячка 2 випуск: хто з чоловіків покинув проєкт

30 жовтня на телеканалі СТБ вийшов 2 випуск романтичного реаліті-шоу "Холостячка". 12 претендентів розпочали запеклу боротьбу за серце головної дівчини проєкту – Ксенії Мішиної. Проте не всім чоловікам вдалося вразити героїню. З ким Ксенія попрощалася – читайте далі.

Під час другої церемонії троянд у першому сезоні "Холостячки" проєкт покинув один із учасників. 

"Холостячка" попрощалася з Володимиром. Під час знайомства він надав перевагу приховати, ким є насправді, не дивитися їй в очі, а дивився в об'єктив камери. Після змагань, які відбулися у 2 випуску, чоловік також спілкувався не з Ксенією, а з її зображенням на картоні. І перед церемонією троянд Володимир замість того, щоб запросити дівчину на індивідуальне спілкування, вручив їй листа. Це ніяк не допомогло їм зблизитися, тому Мішина вирішила поставити крапку у цій історії. 

Вже наступного тижня 11 чоловіків продовжать боротьбу за серце головної "Холостячки" країни. Тоді ми дізнаємося, кому вдасться здивувати дівчину романтичними вчинками, а з ким вона попрощається назавжди.

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better