Ukraine

Хорватія ввела для українців обов'язкову 14-денну самоізоляцію або наявність тесту на коронавірус

Хорватія ввела для українців обов'язкову 14-денну самоізоляцію або наявність тесту на коронавірус. Про це повідомив посол України в Хорватії Василь Кирилич.

"У ніч на 11 липня Хорватія прийняла рішення про обов'язкову 14-денну самоізоляцію для громадян третіх країн, в т. ч. для України, які в'їжджають в Республіку Хорватія. При наявності тесту на Covid-19, зробленого не пізніше ніж за 48 годин, - без самоізоляції", - написав посол.

На сторінці посольства в facebook пояснюється, що Інститут охорони здоров'я Хорватії прийняв рішення про те, що всі громадяни третіх країн, що мають підставу на в'їзд в Республіку Хорватія з особистих невідкладних причин, повинні пройти обов'язкову 14-денну самоізоляцію.

При цьому самоізоляція може бути скорочена до 7 днів, якщо особа за власні кошти через 7 днів після прибуття до Хорватії зробить тест на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) і він покаже негативний результат.

Особи, які в'їжджають до Хорватії з туристичною, діловою метою або заради навчання, можуть потрапити в країну без обов'язкової 14-денної самоізоляції при пред'явленні негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус.

Тест потрібно зробити не пізніше ніж за 48 годин до прибуття в Хорватію (рахується час від взяття забору до прибуття на прикордонний перехід). При відсутності ПЛР-тесту потрібно пройти 14-денну самоізоляцію.

Нагадаємо, раніше Чорногорія дозволила українцям в’їзд без тесту на коронавірус.

Українці в умовах карантину можуть в'їхати до 23 держав. Для перетину кордону деяких з них потрібна віза, а в низці необхідно дотримуватися обмежень.

Football news:

Manchester City conceded a goal from outside the box in the Champions League for the first time since 2018
A unique special for city scored for Lyon: Cornet puts only them in the Champions League. And the French don't lose with his goals
Pep didn't need the lion captain. All his childhood, he played barefoot, and added next to his friend van Dijk
Golovin scored and provided an assist in Monaco's friendly with AZ
Mueller Pro 8:2 with Barca: We did not control the game so much even in the match with Brazil in 2014
Ander Herrera: if PSG don't win the Champions League, it won't be a failure
Arsenal are investigating the transfer of Pepe for 72 million pounds. The club wants to find out if he overpaid