Ukraine

Книга про бізнес, яку наполегливо рекомендує Білл Гейтс

Білл Гейтс у своєму блозі GatesNotes часто ділиться тим, що його надихає. Мільярдер розповів про "головну книгу, яку можна порадити". Гейтс вважає, що The Ride of a Lifetime – це насправді якісна та практична бізнес-література про те, як відбувається побудова та управління організацією. Автор видання – колишній голова Disney Роберт Айгер.

The Ride of a Lifetime  про що вона?

Роберт Айгер у лютому цього року покинув пост голови компанії Disney, який він займав з 2005 року. Як зазначає Гейтс, цінність книги саме в тому, що її автор "виконав приголомшливу роботу, пояснюючи, що насправді означає – бути СЕО", пише ain.ua.

CEO

Chief Executive Officer, "Головний виконавчий директор", Managing Director – директор, вища управлінська посада, що існує в країнах з англосаксонською економічною моделлю (США, Великобританії та ін.).

Роберт Айгер – людина, яка ініціювала і керувала процесом поглинання Disney компаній Pixar, Lucasfilm і 21st Century Fox, знайомить нас з діяльністю цієї найбільшої медіакомпанії та ділиться думками про те, як розвивати сильні сторони бізнесу і зміцнювати слабкі. Це коротка, легко читабельна книга з глибокими інсайтами, – відзначає Білл Гейтс.

2 поради від Роберта Айгера

  1. "Розвивайте вміння приймати невдачі на шляху до інновацій"
  2. "Цінуйте здібності більше, ніж досвід, і ставте людей на ті ролі, які вимагають від них більшого, ніж вони думають у них є"

Відзначимо, що перекладу The Ride of a Lifetime в Україні наразі немає. Англомовну версію видання можна придбати на сайті Amazon.

Football news:

Suarez passed a negative test for coronavirus and will return to the General group of Atletico tomorrow
Chelsea are ready to sell Ruediger and Tomori in the winter. The German was Interested in Barcelona
Çalhanoğlu for 7 years has scored 18 goals from free-kicks. Only Messi (36) has more players in the top 5 European leagues
Adrien Rabiot: we Didn't celebrate Ronaldo's 750th goal. Now is not the time for parties
Mourinho on Arteta: you have to be a good coach to work at Arsenal. If you're not good , you're not in the club
Ramos is unlikely to play against Sevilla. He can return to the game with Borussia
Neymar urged Messi to move to PSG last summer. He wants Leo to join the club in 2021