Ukraine

Книгу «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані випустять в аудіоформаті

Книгу «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані озвучать і випустять в аудіоформаті. 19 жовтня суд постановив вилучити з неї інформацію про голову політради партії «ОТЗЖ» Віктора Медведчука.

Про це розповіла керівник видавництва VIVAT Юлія Орлова в Facebook.

Вахтанг Кіпіані також розповів про новий формат своєї книги, а озвучить її відомий режисер і актор Ахтем Сеітаблаєв. Юлія Орлова зазначила, що у видавництві разом з партнерами Абуко вже почали роботу над записом аудіо адаптації книги.

«Ви ж пам’ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудиоверсию для полегшення сприйняття на слух і кілька скоротимо її. Але будьте впевнені – найважливіше точно буде озвучено», – зазначила Орлова.

Раніше Мінкульт рекомендував до прочитання книгу Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», заборонену за позовом Медведчука, а глава відомства Олександр Ткаченко пообіцяв закупити її для бібліотек.

Увечері 20 жовтня за Печерським райсудом Києва провели акцію з читання книги про поета-дисидента Василя Стуса.

Посол ЄС в Україні Матті Маасікас виступив на засіданні в Кабміні українською мовою. Представник ради цитував Василя Стуса, а закінчилося виступ бурхливими оплесками.

Видавництво Vivat почало друк нового тиражу книги «Справа Василя Стуса» Вахтанга Кіпіані, яку суд заборонив поширювати без видалення деяких згадок про Віктора Медведчука.

Football news:

Real started with Alaves: stupid hand Nacho and wild pass Courtois-again defeat
20 shells of times of the Second world war found on the basis of the Roma
Zidane Ob 1:2 with Alaves: the Start of the match is the worst for Real Madrid in the season. We lack stability
A clear penalty! Oh, my God. Ramos and Carvajal on the fall of Hazard in the match with Alaves
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo was pulled by the hair, it was necessary to put an 11-meter shot. There was no penalty on Hazard
Favre Pro 1:2 with Cologne: They were sitting in defence and Borussia were in too much of a hurry. There were few chances
Real Madrid conceded after a mistake by Courtois on a pass. Forward Alaves scored in an empty net