Ukraine

Колишній баскетболіст збірної України провів результативні матчі в чемпіонаті Тайваню

КИЇВ. 30 березня. УНН. Український бігмен Ігор Зайцев провів два результативних матчі за тиждень у чемпіонаті Тайваню з баскетболу, інформує УНН з посиланням на пресслужбу Федерації баскетболу України.

У першій грі "Тайвань Бірз" українця переміг "Тайвань Банк" з рахунком 87:76. Зайцев, вийшовши у старті, відіграв 30 хвилин, оформив дабл-дабл, ставши найрезультативнішим у складі свого колективу - 25 очок (7/14 двоочкових, 1/1 триочкових, 8/10 штрафних), зробив 10 підбирань (3 в атаці), віддав 2 передачі та зробив 2 блок-шота (РЕ 25).

У другій грі тижня Зайцев допоміг своєму клубу здолати на виїзді "Цзютай" — 89:70. Зайцев також вийшов у старті, відпрацював у грі 24 хвилини, набрав 17 очок (7/10 двоочкових, 0/1 триочкових, 3/4 штрафних), зробив 7 підбирань, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ 19).

Зазначимо, що "Тайвань Бірз" лідирує у турнірній таблиці з 20 перемогами у 25 матчах, випереджаючи найближчого переслідувача на 6 перемог.

Jankauskas on Mourinho: Smart, witty and strong. First of all, the spirit
Balotelli wants Brescia to return him to the team or pay compensation. In the summer, the player will change clubs
Witzel on Sancho: He is one of the best players of his generation
Favre about Mike Sancho: I didn't see Anything – I can't judge. I don't know why he did it