Ukraine

Колишній політв'язень Роман Сущенко розповів, чому вирішив піти в політику (Відео)

Роман Сущенко
Роман Сущенко Програма Рандеву / 5 канал

На Черкащині Сущенко планує розвивати тваринництво, а також приділити увагу переробці сміття

Колишній політв'язень Кремля, журналіст Роман Сущенко у програмі "Рандеву" на "5 каналі" розповів, чому йде на місцеві вибори.

"Передусім, це можливість щось змінити в країні. Після того, як я повернувся, у мене був час поспостерігати за тим, як діє чинна влада, які події відбуваються в парламенті, куди ми рухаємося, спроби реваншу. Тобто я чітко про все це думав і не знайшов іншого виходу, як приєднатися саме до "Європейської солідарності"... Саме ця політична сила мені близька по духу. Близька не тільки переконаннями, намірами та діями, вона близька мені і тим, що вони дуже солідарні і стоять саме на державницьких засадах", – сказав Сущенко.

Журналіст розповів, що балотуватиметься від партії у місцеву владу на Черкащині. Він також розповів, над чим конкретно там хоче працювати: зорема, він хоче налагодити сміттєпереробку, розвивати тваринництво, як то є у Франції, в якій він жив.

"Моя функція буде поєднати знання з досвідом та місцевістю... Хочу цей досвід використати в майбутньому, щоб знати, як працює конкретний регіон, як працюють владні механізми. Мені це треба зсередини зрозуміти", – розповів Сущенко

Сущенко також сказав, що згодом хоче піти і в нардепи: "Далі планую йти у владу, або займатися законотворчими процесами тут уже в Києві, наприклад народним депутатом".

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Нагадаємо, "Європейська солідарність" йде на місцеві вибори з командою патріотів, професійних, рішучих і проєвропейських лідерів, бо від результатів цієї кампанії залежить доля країни. Про це заявили на з'їзді партії в Києві.

Football news:

La Liga President on Messi's departure: It won't be a drama for us. And his reputation will suffer
Ronaldo is a fan of the UFC. Rooting for Khabib, training with Conor, signed up for all the top fighters
Only Milan have not lost points this season in the top 5 of the European leagues. Aston Villa lost 0:3 in the
🎮 We made a game about Khabib - fight for him and try to fill up Geiji
Tebas about klasiko: the Game of the best teams in the world. The most important match of club football
Leeds forward Bamford scored a hat-trick. He has 6 goals in 6 Premier League games
Moyes on the spectators in the stadiums: People watch matches in cinemas, why can't they do it on the street?