Ukraine

Кому не дозволять їздити у метро після його відкриття: деталі

В Україні з 25 травня дозволять роботу метро, яке закрили через пандемію COVID-19. Однак дозволять їздити не усім. Кому саме заборонять перебувати у метро – читайте далі.

Насамперед, людям із симптомами респіраторних захворювань та без масок – заборонять їздити у метро. Це вказано у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації № 47.

У Київській міській раді запевнили, що у метрополітені повинні забезпечити санітарний контроль пасажирів на вході в приміщення станцій. Якщо у людини є візуальні ознаки гострого респіраторного захворювання, їй повинні провести температурний скринінг.

Не повинні допускати в метро пасажирів з температурою тіла вище 37,2 або з ознаками інфекційного захворювання,
– заявили у міській раді. 

Не впускатимуть у метро також людей без захисних масок. Окрім цього, пасажири зобов'язані дотримуватися дистанції в 1,5 метра.

Також у міськраді запевнили, що станції будуть частково або повністю закриватися на вхід, якщо зафіксують велике скупчення людей.

У якому випадку метро не відкриють

У коментарі РБК-Україна головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що відкриття метро залежатиме від показника інцидентності. 

Відомо, що показник інцидентності в Києві на вчорашній день, 22 травня 2020 року, перевищував норму. Нагадаємо, допустима урядом середня кількість захворювань – 12 випадків на 100 тисяч населення. Варто зазначити, що таке зростання пов'язано зі спалахами захворювань в інтернатах.

Якщо в Києві не буде різкого зростання числа захворювань в ці вихідні, то віднявши ті спалахи, що відбулися тиждень тому, Київ зможе вийти на показник інцидентності, який не перевищує 12 випадків на 100 тисяч населення, 
– зауважив Ляшко.

Він додав, що станом на сьогодні, 23 травня, цей показник вже складав 11,73. Це означає, що столиця може переходити до 2 етапу послаблень карантину та відкривати метро.

"Якщо 25 травня вони (показники – 24 канал) будуть відповідати допустимому значенню урядом, то вони зможуть в той же день запустити метрополітен і відкрити дитячі садки", – підсумував головний санлікар України.


Як не підхопити COVID-19 у метро / Інфографіка 24 каналу

Football news:

Arturo Vidal: my Dream is to win the championship for the 9th time in a row. I want to do it with a leopard
Havertz is Interesting to real, but there are no specifics in the negotiations
Ronaldo showed how to train strikes: Up to perfection🎯⚽️. I feel that I am getting stronger💪 🏻
Hennessy on the future of Bayern: With Kimmich, Zule and hopefully Sane, Alaba and Tiago, we will have a competitive team
Inter will not buy Biragi for 12 million euros. The defender will return to Fiorentina
The locomotive has started a campaign to Write him a letter Pavlovich! Today, the coach leaves the club
Care Semed from Barca would be a mistake. Elder about the Catalan defender