Ukraine

«Кремінь 2008» завоював «бронзові» нагороди турніру в Чернігові

Вихованці Антона Диндікова після карантину в запеклій боротьбі завоювали нагороди

З 6 до 8 липня у Чернігові відбувся відкритий турнір з футболу серед юнаків 2008 р.н. Вихованці тренера Антона Диндікова «Кремінь» 2008 р.н. завоював бронзові нагороди турніру.

Участь у турнірі взяли 6 команд: «Десна» (Чернігів), «Атлет» (Київ), ДЮСШ-26 (Київ), «Кремінь» (Кременчук), «Прем’єр-Нива» (Вінниця), «Десна-2007» (Чернігів).

Тренер «Кременя» Антон Диндіков зауважив, що це перший турнір для хлопців у форматі 11х11.

- Команди на турнірі були дуже сильні й дуже хороша організація. Після відновлення змагань хлопці виглядали непогано. Навіть в тих іграх, в яких ми поступилися. У півфіналі не забили пенальті, але грали на рівних. Віз змагань та самої гри команди враження позитивні, - розповів тренер Антон Диндіков.

Для команди це перші тренування після тривалої паузи змушеної карантином. Хлопці за ці кілька місяців тренувалися онлайн через конференцію zoom, а з початку червня вийшли на поле разом. З середини червня команда безпосередньо готувалася до цього турніру.

У «Кременя» кращим став нападник Кирило Кійло.

За підсумками турніру перемогли юнаки з команди «Атлет», на другому місці – ДЮСШ-26, і бронзовий призер – «Кремінь».

Молоді футболісти отримали заряд позитивної енергії, кубки, медалі та подарунки від начальника Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР Андрія Дериземлі та спортивного директора ФК Десна Вадима Мельника.

Football news:

Marotta on the match with Bayer: I am very optimistic. Inter wants to win the Europa League
Manchester United are unhappy with the way Borussia was leading the negotiations for Sancho. The Germans did not want to communicate directly
Liverpool have announced the purchase of defender Tsimikas from Olympiakos
Bordeaux appointed ex-assistant Blanc Gasse as head coach
Sterling on the win over Real Madrid: Manchester City were incredibly hungry. We have the strength to succeed in the Champions League
Galliani about Pirlo in Juve: Andrea was laughing like a madman when I called to congratulate him
Villarreal will pay no more than 20 million euros for Valencia captain Parejo and midfielder Coquelin