Ukraine

Криклій показав відео спецоперації з танкером Delfi

Танкер сів на мілину біля пляжу Дельфін» в Одесі 22 листопада 2019 року  - Криклій показав відео спецоперації з танкером Delfi

Танкер сів на мілину біля пляжу Дельфін» в Одесі 22 листопада 2019 року 

Міністр інфраструктури Владислав Криклій оприлюднив повну хронологію операції зі зняття танкера Delfi з мілини поблизу пляжу «Дельфін» в Одесі. 

Відео міністр опублікував у Facebook.

«Чому держава не змогла втрутитися раніше і хто заощадив кошти платників податків на здійсненні операції – відповідь на ці та інші питання дивіться у відео», – написав Криклій.

У відео йдеться, що танкер сів на мілину біля пляжу Дельфін» в Одесі 22 листопада 2019 року. Згідно з морським правом власник судна має самостійно усунути наслідки аварії.

Проте судновласник впродовж майже 9 місяців не зміг виконати свої зобов'язання. Тому у липні 2020 року операція з підняття судна перейшла під управління ДП «Адміністрація морських портів України», після чого власник подав до суду на відомство. Попри це 26 серпня Delfi був поставлений на кіль.

В операції брали участь Одеська філія АМПУ, компанія «Бруклін-Київ» та компанія «Краншип». 10 вересня танкер було транспортовано до морського порту «Чорноморськ». Загалом роботи зі зняття судна з мілини тривали 30 днів.

До слова, суд заарештував танкер Delfi. До цього власник судна намагався через суд заборонити здійснювати будь-які дії з Delfi.

Президент Володимир Зеленський обіцяє назвати власників танкера Delfi після виборів.

Football news:

Lampard named Xavi and Iniesta as the best players he has played against
Increasing selfishness and greed is the last thing the world needs right now. UEFA Vice-President on the European super League
Juve responded to Barca Pro 🐐 : We will bring you a real one at the camp Nou
Lampard thinks Messi is better than Ronaldo: I Choose Lionel because of pure, natural talent
He really wanted to play football, but he knew that he would not become a professional. Then he wrote a book about his favorite game
Structurally, Juve and Barcelona are very similar. Koeman won the case, and Pirlo smartly explained the tactics after the match
Alex telles has contracted the coronavirus