Ukraine

Ксенію Собчак і 20 журналістів затримали на акції на підтримку «шпигуна» Сафронова

Ксенію Собчак затримали на акції на підтримку «шпигуна» Сафронова - Ксенію Собчак і 20 журналістів затримали на акції на підтримку «шпигуна» Сафронова

Ксенію Собчак затримали на акції на підтримку «шпигуна» Сафронова

Біля будівлі Федеральної служби безпеки РФ затримали 20 журналістів, які вийшли на пікет проти затримання колишнього колеги і радника глави Роскосмосу Івана Сафронова, звинуваченого в державній зраді.

Про це повідомляє Медіазона.

Повідомляється, що серед затриманих - Маріанна Біленька (оглядач «Комерсанта»), Галина Сахаревич (колишній співробітник «Комерсанта») Микита Гірін (колишній журналіст «Нової газети»), співробітники «Комерсанта« Олена Черненко, Христина Дюрягин і Олександр Черних, а також Ольга Чуракова, яка працює в інтернет-виданні «Проект».

Також затримали кореспондента Reuters Поліну Микільську, журналісток Анну Зіброву, Галину Сахаревич і Майю Сєдову, співробітницю Transparency International Дарину Бурлакову.

Блогера Ксенію Собчак, яка приїхала до будівлі МВС нібито по роботі, теж затримали. Коли вели Собчак, штовхнули журналістку Анастасію Ольшанську, вона вдарилася головою. Поліція викликала їй швидку. Попередній діагноз - струс мозку.

Раніше повідомлялося, що 7 липня Москві затримали радника глави Роскосмосу Івана Сафронова.

Іван Сафронов був затриманий оперативниками ФСБ вранці 7 липня. У російській спецслужбі заявили, що журналіст збирав і передавав спецслужбі однієї з країн НАТО відомості про військово-технічне співробітництво, оборону і безпеку Росії.

Журналіст майже 15 років писав про військово-промисловий комплекс та космічну галузь, а в травні 2020 року перейшов на роботу в «Роскосмос», де став працювати радником голови державної корпорації Дмитра Рогозіна.

Football news:

I love Fulham. I'm sure it's going to hurt, but it's permanent
Streich-the main thinker of German football: does not watch the Premier League, talks about Dostoevsky and empathy
Dembele worked in the General group of leopards in front of Napoli. He has not played since November
Casemiro on respect for Zidane: I still get excited when I talk to him. It's incredible
Cakir will referee the Barcelona-Napoli match in the Champions League
Detailed analysis of the game of 18-year-old Ronaldo for sporting against Manchester United. 6 days later, Cristiano became a United player
Manchester City are confident that Aguero will stay for another season, despite the Interest of Independiente