Ukraine

Кузьмін: Майдан і збройне захоплення влади - це абсолютно різні речі

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

Ренат Кузьмін
Ренат Кузьмін

Український юрист і політик, колишній заступник секретаря РНБО України, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя"

Євромайдан, Київ, 2014 рік Фото з відкритих джерел

Оригінал на сторінці Рената Кузьміна у Facebook.

"Соросятня" повинна назавжди усвідомити: Майдан і збройне захоплення влади — це абсолютно різні речі. Майдан - це тисячі мирних протестувальників, романтична атмосфера і чисті помисли. Майдан - це дозволений законом досвід, який надихнув багатьох. А збройне захоплення влади під прикриттям Майдану — це зовсім інша історія, історія, пронизана злочинними намірами і корисливими спонуканнями.

І не потрібно змішувати Майдан і злочинне захоплення влади заради незаконного особистого збагачення. У Майдані брали участь тисячі українців, а Україну грабували два десятки мерзотників, які примазалися до Майдану у своїх злочинних інтересах. Не потрібно нам розповідати про те, що Майдан стояв за Порошенком і Турчинова і Парубія з Пашинським!

І те, як соросятня з "голосу" так збудилася з цього приводу — дуже показово. Вони хочуть змішати в купу два абсолютно різних поняття і тим самим вигородити злочинців. Не вийде. Майдан - це громадянський досвід, а неконституційне захоплення влади — це злочин, за який мерзотники повинні відповісти.

Публікую заяву Віктора Медведчука генеральному прокурору про вчинення кримінального правопорушення групою депутатів фракції "Голос", "Європейська солідарність" і "Слуга народу". Сподіваюся, на справедливе та ефективне розслідування.

Ренат Кузьмін

Football news:

Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended
Liverpool do not score 4 consecutive Premier League matches
Milik moves to Marseille. He was photographed with a shirt with the 19th number
Suarez scored 10+ goals in the league for the tenth time in a row