Ukraine

Квартальна виручка Zoom зросла на рекордні 376%, проте акції впали в ціні: що насторожує ринок

Компанія Zoom Video Communications зуміла досягти рекордного зростання виручки і прибутку. Однак інвесторів не надихнув прогноз щодо фінансових результатів підприємства на поточний, четвертий квартал 2020 року.

У третьому кварталі цього року, розробник популярного сервісу для відеоконференцій Zoom зумів збільшити власні фінансові показники, про що повідомляється у пресрелізі підприємства.

Фінансові результати Zoom за ІІІ квартал 2020 року

Як реагують акції

Попри доволі сильні фінансові показники, акції Zoom після виходу квартального звіту на постмаркеті впали на 5% – до 454,23 долара за штуку. Інвесторів розчарував прогноз керівництва компанії на четвертий квартал, що завершиться у січні 2021 року.

Так, у Zoom очікують, що в четвертому кварталі її виручка перебуватиме на рівні 806-811 мільйонів доларів. Верхня межа цього діапазону свідчить про те, що приріст становитиме 331% у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Уповільнення зростання доходів означає, що 2021 рік не буде настільки успішним для технокомпанії, як поточний рік, повідомляє Bloomberg. Цьогоріч популярність платформи Zoom злетіла через пандемію коронавірусу. Під час карантину більшість офісних працівників працювали з дому, тому попит на сервіси для відеоконференцій рекордно збільшився.

З початку 2020 року акції Zoom подорожчали у сім разів. Однак після новин про високу ефективність вакцини від коронавірусу відразу кількох біотехнологічних компаній, цінні папери технопідприємства почали падати в ціні. Зокрема, 9 листопада акції подешевшали відразу на 17% – до 413 доларів за штуку. Це пов'язано з тим, що з появою вакцини світ потроху почне повертатися до нормального життя, зокрема, до роботи з офісу, а не з дому. У результаті попит на платформу Zoom впаде.

Поділитися новиною

Football news:

Conte on 2-1 with Milan: Before the winning goal, the result was unfair. Their goalkeeper is the best player of the match
Mikel Arteta: Arsenal did everything right, but they lost. Wins give confidence
Nicolo Barella: We proved that we are stronger than Milan
Go do your voodoo shit, you little ass. Ibrahimovic-Lukaku during the Cup match
Pioli on the defeat by Inter: The only difference was the relegation. There could be any result in equal teams
UEFA has no plans to abandon the Euro in 12 cities. Other options are undesirable
Eriksen scored for Inter for the first time in almost six months - Milan in the Cup in the 97th minute from a free kick