Ukraine

Львів’яни проти ліквідації психоневрологічного диспансеру

Світлана гірко розповідає свою біду. Каже: минуле дотепер раною її болить. Жінка бідкається: довгий час жила “з ножем у серці” і одного разу таки не витримала. Нерви здали. Містянку відправили на Кульпарківську. А там на неї чекало справжнє пекло. Біля тих пацієнтів Світлана ще більше захворіла. Зараз жінка заліковує душу тут, у психоневрологічному диспансері.
Кілька тижнів лікування у психоневрологічному диспансері повернули пацієнтку до життя. Та якщо чиновники установу закриють, на Кульпарківську, каже, більше не повернеться. Жінка зазначає: посадовці залишать багатьох пацієнтів з хворобою наодинці.
Пацієнти запитують: коли нарешті чиновники візьмуться за голову? А керівники медзакладу нагадують: посадовці за їхніми плечима змовились цю установу ліквідувати.
Сконтактувати з прес-службою департаменту охорони здоров’я , а відтак й Іриною Микичак, нам так і не вдалося. Лікарі ж планують вийти на пікет до стін львівської облради. Ми сподіваємось зустріти там Ірину Володимирівну, аби вона нам відповіла на наші запитання. А зараз ідемо до заступника голови облради Володимира Гірняка. У нього запитали чому реорганізація психоневрологічного диспансеру замість децентралізації навпаки передбачає централізацію.
А ми проконтролюємо! І вже найближчим часом розповімо вам, яку відповідь отримали.

Football news:

Goalie of the banner of Labor, who was hit by lightning: everything is good at the moment. Back soon
Ole Gunnar Solskjaer: I Think it was a penalty against Aston Villa
Philadelphia played in t-shirts with the names of black people who died at the hands of the police
Kompany tries everything at Anderlecht: he coached without a license (terrible), played 15 matches and invested 3 million euros in the club
Aston Villa coach on Manchester United penalty: A shameful decision
Paul Pogba: Winning the Europa League and the FA Cup are two of Manchester United's goals for this season
Manchester United's first ever Premier League win 4 consecutive games with a difference at least 3 goals