Ukraine

Львівська відеоігрова студія отримала 3 млн доларів інвестицій

Видавець ігор TinyBuild оголосив, що інвестував 3 мільйони доларів у ігрову студію Hologryph, команду розробників хітової багатокористувацької гри Secret Neighbor.

Інвестиція надає TinyBuild мажоритарний пакет акцій студії, а кошти підуть на підтримку розробки нової гри для PlayStation 5 та Xbox Series X / S. Повідомляє venturebeat.

Hologryph стали відомими після роботи над спін-оффом гри Hello Neighbor під назвою Secret Neighbor, що являє собою багатокористувацький хорор про групу друзів, які намагаються визволити свого товариша з підвалу химерного сусіда. Видавець, що базується в Сіетлі, також оприлюднив деякі нові дані щодо успіхів франшизи Hello Neighbor: серія перевищила 60 мільйонів завантажень на PC, Xbox One, PS4, Google Stadia, Android та iOS та Nintendo Switch.

Засновники львівської гейм-студії Hologryph / зображення з hologryph.com

Hello Neighbor (Привіт, сусід) – мультиплатформна відеогра в жанрі survival horror, розроблена студією Dynamic Pixels і видана компанією TinyBuild. Мета гри полягає в тому, що гравець мусить успішно пробратися до підвалу будинку свого сусіда, уникаючи пасток і його самого, щоб дізнатися містичну таємницю.

У львівському "Гологрифі", працює 11 співробітників, і, як очікується, після інвестицій їх штат збільшиться до більш ніж 20 осіб. Адже генеральний директор TinyBuild Алекс Нічипорчик заявив, що інвестиція буде використана перш за все для розширення команди Hologryph, оскільки вони будуть працювати над грою, що має вийти на консолях наступного покоління.

Трейлер гри Hello Neighbor 2

Зараз українська компанія працює над грою Hello Neighbor 2, що була анонсована під час Фестивалю літніх ігор Джеффа Кіглі як ексклюзив для PC та Xbox Series X з запланованим релізом у 2021 році.

Football news:

Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended
Liverpool do not score 4 consecutive Premier League matches
Milik moves to Marseille. He was photographed with a shirt with the 19th number
Suarez scored 10+ goals in the league for the tenth time in a row