Ukraine

LeoGaming і Concord bank запустили платежі в один клік з Google Pay

Fintech-компанія LeoGaming запускає новий платіжний метод для своїх проектів і партнерської еквайрингу. Йдеться про гаманець Google Pay. Завдяки йому клієнти можуть здійснювати платежі в один клік на сайтах і додатках партнерів.

Відтепер не тільки власники iOS-пристроїв, але також користувачі Android і Windows можуть здійснювати оплату в один клік в рамках міжнародної платіжної системи LEO. Нагадаємо, компанія інтегрувала ApplePay в кінці 2018 року.

Пілотний запуск Google Pay LeoGaming проводить спільно з банком-партнером Сoncord Bank, але вже працює над прямою інтеграцією з українським підрозділом Google.

«Запуск Google Pay для наших клієнтів і партнерів – довгоочікуваний апдейт, який останні кілька місяців був пріоритетом №1. Ми вдячні нашим партнерам з Concord Bank за активну підтримку і професіоналізм. Впевнені, запуск Google Pay не тільки підвищить конверсію нашого еквайрингу, але і зробить наше універсальне платіжне рішення для бізнесу більш конкурентним», – заявила CEO LeoGaming Альона Дегрік Шевцова.

Що це означає?

Google Pay відкриває доступ до швидких і безпечних оплат:

«Процес підключення платіжного методу легкий і швидкий. При цьому Google Pay забезпечує захист особистої інформації користувачів, запобігає можливості злому аккаунта, підвищує конверсію платежів, і робить процес оплати комфортним для клієнта. Це все можливо завдяки прямій інтеграції CONCORDBANK з Apple / Google і власному програмному комплексу ConcordPay», – прокоментував Голова Правління Concord bank Юрій Задоя.

Football news:

Guillem Balage: Juventus wants to get rid of Ronaldo's salary. It was offered to everyone, including Barcelona
Mbappe thanked the PSG doctors: Don't tell me about the pain
Liverpool presented a turquoise away kit for the 2020/21 season
The President of PSG: Neymar and Mbappe will never go away. They are one of the best players in the world
Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys