Ukraine

Леонардо Ді Капріо пожертвував 2 мільйони доларів на підтримку гірських горил

Леонардо Ді Капріо виділив кошти на збереження зникаючих тварин

Леонардо Ді Капріо виділив кошти на збереження зникаючих тварин / Фото з відкритих джерел

Знаменитий голлівудський актор Леонардо Ді Капріо завжди проявляє небайдужість до екологічних проблем світу, захисту навколишнього середовища та виділяє кошти на збереження природи та видів тварин, які вимирають. Нещодавно він приєднався до компанії, яка підтримує природний заповідник Африки.

Африканський заповідник "Вірунга" розташований в Демократичній Республіці Конго. Національний парк є популярною туристичною пам’яткою та відомий своєю популяцією зникаючих гірських горил. Так, у своєму інстаграмі Ді Капріо зазначив, що він разом з партнерами передав у національний парк 2 мільйони доларів.

Актор закликав усіх охочих підтримати заповідник "Вірунга" та приєднатися до благодійної ініціативи, перерахувавши гроші на рахунок благодійного фонду Virunga Fund.

Наприкінці квітня дванадцять рейнджерів парку та їх водій трагічно загинули, захищаючи мирних жителів від збройного нападу. За словами Ді Капріо, майбутнє африканського заповідника залежить від того, як країна впорається з наслідками від спалаху вірусу Ебола та COVID-19.

Що цікаво, саме Леонардо Ді Капріо став виконуючим продюсером документального фільму "Вірунга", який розповідає про групу добровольців, які попри розпал громадянської війни, стали на захист рідкісних тварин – горил. Стрічка навіть номінувалася на "Оскар" у 2014 році в категорії "Найкращий документальний фільм". 

Що відомо про пожертвування Леонардо Ді Капріо?

Леонардо Ді Капріо є одним із найактивніших захисників кліматичних змін. У 2014 році він став послом доброї волі ООН з проблем клімату. Зокрема, актор є засновником кількох благодійних фондів. Він став ініціатором та засновником Австралійського фонду, що спільно з глобальним проєктом Earth Alliance передав ліквідаторам стихії понад 3 мільйони доларів. Кошти, які поступали на рахунки фонду, пішли на ліквідацію пожеж, порятунок звірів та відновлення понад 2 тисяч будинків, які вщент згоріли внаслідок стихії.

Вибір редакції

Пропозиції партнерів

Football news:

In Romania, the 19-year-old goalkeeper hit two penalties, but both times the referee asked to Interrupt. The Keeper threw a fit and left
Solskjaer on De Gea: He won the Premier League, the FA Cup, the Europa League, the League Cup, but it's not enough
Vidal scored 8 goals with 23 shots on target. He has the highest percentage in La Liga
Jorge Valdano: Barcelona is not a title contender now. Messi can't do everything
Joaquin on the 550th game in La Liga: Proud to be caught up with the legend Raul
Bartomeu on Neymar: I don't think PSG will put anyone on the market
Кад Cadiz returned to La Liga after 14 years