Ukraine

Лікарка-імунологиня розповіла, як зміцнити імунітет під час пандемії

Лікарка-імунологиня та алергологиня Валентина Чоп’як під час обговорення програми відновлення «Львів завтра» дала практичні поради, як уберегтися від інфекцій та зміцнити своє здоров’я у період пандемії.

«Варто закцентувати увагу на певних аспектах щодо загальної культури ставлення людей до свого здоров’я. Це традиційні речі, які зараз вже є доказовими.

Перший момент. Іноземні колеги провели дослідження і встановили, що масковий режим абсолютно виправданий. Тобто використання маски — це правило, поки в нас не сформується колективний імунітет, і поки не буде розроблено вакцини. Особливо це стосується закритих приміщень, транспорту, магазинів і інших місць, де є скупчення людей. Масковий режим — це доказова медицина. Використання маски також впливає на роботу імунної системи, бо так менша кількість збудників потрапляє в дихальні шляхи.

Другий момент — це обробка приміщень, після якої має бути обов’язкове і ретельне провітрювання. Тобто більше свіжого повітря в наші приміщення — бо це впливає на імунітет. Також має бути звернена увага на взуття, особливо, коли ми будемо відкривати садочки та школи. Має бути кварцування і провітрювання приміщень.

Ще один важливий момент — рукавички. Часте застосування дезінфікуючих засобів викликає алергічні реакції, а в рукавичках ми захищаємо шкіру.

Дуже важливо! Має бути більше руху — дозоване фізичне навантаження, яке відновлює імунну систему. Це вправи і ходьба у місті, велотранспорт. Якісна їжа, здорове повітря, сон — все це відновлює імунну систему", — розповіла Валентина Чоп’як, лікарка-імунологиня та алергологиня.

Football news:

The banner of Labor player was struck by lightning in training. They say there were no visible signs of a thunderstorm (this happens)
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo stepped on his foot. It's a penalty
Ramos scored 5 goals after the resumption of the season, 3 from penalties
Jurgen Klopp: Titles don't make players better. I don't like questions about dynasty and dominance
Xavi's new contract with al-Sadd has an option to leave for Barcelona
Lewandowski on winning the German Cup final: We showed that Bayern is the best team
Pep Guardiola: we are Happy to play in the Champions League with Real Madrid, the king of this tournament