Ukraine

Лоукостер EasyJet зазнав масштабної хакерської атаки: вкрадені дані мільйонів пасажирів

Також хакери отримали доступ до даних кредитних карток більше двох тисяч клієнтів авіакомпанії.

Авіакомпанія EasyJet повідомила, що зазнала масштабної хакерської атаки, внаслідок якої були вкрадені дані мільйонів пасажирів.

Нині неавторизоване проникнення до баз даних вже заблокували, а розслідування показало, що хакери отримали електронні адреси та інформацію про перельоти 9 мільйонів пасажирів, повідомляє Express. Крім того було вкрадено дані кредитних карток більше двох тисяч клієнтів авіакомпанії.

Поки що не було виявлено того, щоб вкрадена інформація використалась зловмисним чином, всіх клієнтів, які постраждали, повідомлять найближчими днями. Також запропонують всім кроки для убезпечення своєї інформації.

"Ми радимо клієнтам не втрачати пильності, як зазвичай, особливо якщо вони зіткнуться з якимись підозрілими комунікаціями. Також радимо клієнтам бути обережними з усіма повідомленнями, які можуть надходити від імені EasyJet та EasyJet Holidays", - йдеться у заяві лоукостера.

"Ми дуже серйозно ставимося до кібербезпеки та вживаємо надійних безпекових заходів, щоб убезпечити персональні дані клієнтів. Однак, кіберзагрози стають все більше небезпечними, а хакерські атаки – більш витонченими. Відтоді, як нам стало відомо про інцидент, стало зрозуміло, що через COVID-19 існує підвищена небезпека того, що особисті дані можуть використовуватись для інтернет-афер. Ми зв'язуємося з тими клієнтами, інформацію про подорожі яких було вкрадено, і ми радимо їм бути особливо пильними, особливо, якщо вони отримують непрошені повідомлення", - додав виконавчий директор авіакомпанії Йоган Лундгрен.

Нагадаємо, Міжнародні авіалінії України закрили продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня після аналізу ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі, а також в Україні. 

Football news:

For a about threats: It's not enough to just say no to racism. We need action, education
Liverpool and other Premier League clubs are Interested in midfielder Schalke McKenney
Real Madrid is ready to terminate the contract with Bale, paying him a salary for two years (ABC)
Manchester City were preparing for a meeting at CAS before UEFA issued a decision to ban them from the Champions League
Zidane about Hazard: This is a difficult situation. I hope that on Thursday he will be ready for 100%
Nemanja MATIC: I Think Manchester United deserve a place in the Champions League. If we win three games, we will get there
Wycombe reached the championship for the first time in 133 years. Akinfenwa (Yes, that Jock from FIFA) is going crazy-he was personally congratulated by Klopp