Ukraine

Лукашенко підготував Мінську "хороший кулак" і змінив главу МВС: відео

Олександр Лукашенко встиг не лише закрити кордони Білорусі із західними сусідками та заявити про озброєння народних дружин, він ще й зробив кілька кадрових перестановок серед силовиків. Зокрема, змінив міністра внутрішніх справ.

Так, новим міністром внутрішніх справ Білорусі він призначив колишнього начальника поліції Мінська Івана Кубракова. Тим часом колишнього очільника силового відомства Юрія Караєва він призначив своїм помічником у Гродненській області. Про це інформує БЕЛТА.

Новопризначений Кубраков раніше очолював головне управління внутрішніх справ Мінського міськвиконкому.

У нас досить складна ситуація у Мінську, ти (Лукашенко звертався до Кубракова – 24 канал) в темі… У тебе вже є цей досвід… Складеться хороший такий кулак, сплав досвіду, відданості, патріотизму, таланту. Я сподіваюсь, що у вас ця робота вийде,
– наголосив Лукашенко.

Крім того, Лукашенко призначив нових помічників у трьох областях: Валерій Вакульчик став його помічником, інспектором по Брестській області. Юрій Караєв – по Гродненській області, а Олександр Барсуков – у Мінську.

"Публічно хочу довести до відома всіх присутніх: я прийняв кадрове рішення, і ви втрьох прямуєте не те що на особливо небезпечні ділянки, але дуже відповідальні для нашої країни. У зв'язку з тими подіями, перш за все, які відбулися, – вони ще не закінчені, ми ще не знаємо, у що це може вилитися", – сказав самопроголошений президент Білорусі.

Він також пояснив, чому обрав собі таких помічників. Лукашенко сказав, що ці люди – військові, обізнані та їх не треба "вводити в курс справи і вчити".

Лукашенко пояснив кадрові зміни у МВС: відео

Навіщо Лукашенку помічники саме у цих регіонах і чому це важливо

Football news:

Guardiola on the schedule: Players lose the joy of football. This is a problem
Solskjaer about Manchester United: We didn't start the Premier League like the others, because of the European Cup and pre-season, which we didn't have
Why is soccer called soccer in the United States (and not only there)? Is it true that this name was invented by the British?
Ole Gunnar Solskjaer: We look at Manchester United through the lens of history. We want to attack and dominate
Koeman on the crisis: We must help Barca in the name of our love for her. We need to think about what's best for the club
Bayer midfielder Bailey named son Leo Cristiano: This has nothing to do with football at all
Tuchel after 2:2 with Bordeaux: I always protect the players, but I refuse to do this. You can't play matches of this level