Ukraine

Магазин секс-іграшок став титульним спонсором футбольного клубу в Нідерландах

Нідерландська федерація футболу таки погодила, щоб магазин секс-іграшок EasyToys став титульним спонсором футбольного клубу "Еммен". Логотип компанії футболісти будуть носити спереду на футболках.

Сторони конфлікту досягли домовленостей щодо титульного спонсора. "Еммену" дозволили на один сезон підписати угоду з EasyToys та розмістити логотип на форму. За це клуб отримає 500 тисяч євро.

Перед цим клуб та магазин домовилися про трирічну угоду. Однак проти такого спонсорства виступили в футбольній федерації Нідерландів. Там побоювалися, що така реклама може порушувати законодавство або рекламний кодекс. Та після переговорів з клубом та представниками EasyToys, таки дали дозвіл. Хоча якщо порушення таки буде виявлено, угоду буде розірвано.

Варто додати, що магазин секс-іграшок – не найдивніший титульний спонсор, який є у футбольних клубів. На формі австрійської команди "Хартберг" є чимало логотипів спонсорів (близько двадцяти). Та чи не найбільшим написом на формі воротаря команди був "прискорювач сперми". Це реклама біоактивної добавки, яку виробляє фармацевтична компанія, яка є засновником клубу.

Football news:

It is important not to impress, but to score. Another power from the Loco to the words of Nikolic after the match
Andre Villas-Boas: city spent a billion and the coach is a phenomenon. Marseille don't have money for Guardiola, so you have AVB and his tactics
Miranchuk remained in the reserve of Atalanta for the second match in a row
Jurgen Klopp: what is Happening now is like living in a marriage: there are good moments, there are bad ones
Zinedine Zidane: Earned a draw with Borussia Dortmund - and I even think that deserved more
🚑 At Liverpool it became even worse with the center of defense: Fabinho was injured, only Joe Gomez is healthy
Lokomotiv is in third place in group a of the Champions League after 2 rounds, Bayern is in the lead