Ukraine

Макс Барських розповів, чому не сподобалося проводити карантин у Лос-Анджелесі

Попри те, що це одне з улюблених місць відпочинку Макса, артисту не сподобалося там в період карантину.

Популярний співак Макс Барських розповів, як провів карантин, пов’язаний із пандемією коронавірусу, в Америці.

Так, співак, який розповів, чому досі не одружився, полетів до США із гастролями. Втім, там почався спалах захворюваності на COVID-19 і концерти скасували. Виконавець вимушено залишився в Лос-Анджелесі на карантин.

Попри те, що це одне з улюблених місць відпочинку Макса, артисту не сподобалося там в період карантину, йдеться у "Світському житті".

Там спершу був слабкий карантин, можна було ще ходити на пляж, насолоджуватися природою. Потім карантин посилили. І от я там провів три тижні і зрозумів, що робити нічого. Потрібно постійно сидіти в квартирі, усі друзі та знайомі так само залишаються вдома, ніхто не хоче бачитися, усі пляжі загородили, неможливо туди потрапити… Я просто сиджу і розумію, що я витрачаю свій час. ЛА не здається вже таким Лос-Анджелесом, коли немає веселощів, улюблених ресторанів та красивої природи.

розповів Макс Барських

Тому артист вирішив повертатися в Україну. Зізнається, що зробити це було складно. Так, щоб потрапити до рідної країни, йому необхідно було подолати шлях через Нідерланди та Білорусь.

Я летів з Лос-Анджелеса до Амстердама, бо це єдине місто, яке не закривали тоді. Потім я летів до Мінська, а звідти їхав до Києва на автівці. Я відсидів 14 днів вдома, ні з ким не спілкувався. В аеропорту мені зробили тест на COVID-19, все добре.

пригадав співак

Відео Інтерв’ю з Максом Барських у студії Світського життя

Під його хіти запалюють і підлітки, і дружини мільйонерів. А нещодавно він став найпопулярнішим артистом за версією музичної платформи “TopHit Music Awards”. Загадковий і романтичний справжній хіт-мейкер Макс Барських - у студії Світського життя. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Інтерв’ю з Максом Барських у студії Світського життя

Нагадаємо, раніше Макс Барських записав драйвовий ремікс на пісню "Лей, не жалей". Як розповів сам артист, таким чином він хотів підняти настрій фанатам та розвеселити їх.

Football news:

Tottenham will buy Heybjerg from Southampton for 15 million pounds. And will release Walker-Peters for $ 12 million. Southampton Midfielder Pierre-Emile Heibjerg is close to changing clubs
The Champions League will be finished under the new rules. The amendments will make it easier for goalkeepers to take penalties
UEFA will count 0:3 for clubs whose fault is due to the coronavirus will disrupt European Cup matches
15-year-old forward Mukoko trains with the Borussia Foundation. He will be able to play for Dortmund in November
Dybala became the MVP of Serie A-2019/20, Immobile-the best forward
Real Madrid: Casillas will always be a Real Madrid player. The best goalkeeper in the history of Spain
In Spain, complete chaos: Espanyol refuses to fly out of La Liga, Depor and all the others - from Segunda