Ukraine

Максимум безпеки: Google Chrome стане безпечнішим для користувачів

У багатьох сучасних браузерах є режим інкогніто, що дозволяє анонімно переглядати сайти без збереження їх в історії відвідувань. У Chrome теж є така функція, але, як розповіла сама компанія Google, вона – не досконала. З її допомогою власники сайту можуть бачити інкогніто-користувачів.

У блозі Google мовиться, що в Chrome присутній інструмент API FileSystem, який вимикається при переході в режим інкогніто. Це необхідно, щоб не залишати слідів активності. Але деякі сайти застосовують цей API для перевірки користувачів. Ресурс відправляє запит до FileSystem і в разі помилки розуміє, що вхід був проведений через режим інкогніто.

На основі отриманих даних сайт може змінювати контент, який надається. Наприклад, деякі ресурси працюють за моделлю платної підписки, пропонуючи певну кількість безкоштовних статей для перегляду. Щоб обійти це обмеження, користувачі входять у режим інкогніто, в якому скидається лічильник доступних для перегляду матеріалів. Але за допомогою API FileSystem розробники можуть відстежувати таких читачів і блокувати їх.

Google Chrome не буде надавати інформацію про користувачів - фото 342062

У Google вирішили, що режим інкогніто повинен забезпечувати повну анонімність. На думку компанії, у людей можуть бути вельми вагомі причини, на кшталт домашнього насильства, щоб приховувати свою веб-активність. Тому компанія вирішила змінити принцип роботи API FileSystem. Цей інтерфейс не дозволить відстежувати користувачів в режимі інкогніто.

Зміни будуть включені в оновлення Chrome до версії 76, яке вийде 30 липня.

Football news:

Again, we shake hands with Carlos Tevez 🤝 He will give half a year's salary to the victims of the pandemic
Cesc Fabregas: for me, Messi is the best. He always wants to win
The return matches of the 1/8 final of the Champions League and 6 matches of the Europa League will be held at the stadiums of the host teams
Rivaldo: talking about VAR, Barcelona is trying to distract attention from the real problems of the club
Ribery about the robbery: the Fans and Florence to support me. Fiorentina forever!
Vinicius tested negative for the coronavirus. He will be able to play with Alaves
The tournament-the return of MLS-is still a failure. Spend in Florida (7-11 thousand cases per day), players are afraid of the virus and complain about food