Ukraine

Масове вбивство на Житомирщині: суд арештував підозрюваного Захаренка

У Корольовському суді Житомира 23 травня обрали запобіжний захід 58-річному Анатолію Захаренку, який застрелив сімох людей. Суд арештував його на два місяці, без права внесення застави.

Запобіжний захід стрілку

Засідання у справі розстрілу військових у Житомирській області мало відбутися о 10 ранку, однак його декілька разів переносили. Зрештою засідання розпочалося приблизно 13:30, передає телеграм-канал Teza.

Слід зазначити, що захист просив для підозрюваного цілодобовий домашній арешт, оскільки він має інвалідність і не втікав з місця вбивства. Прокурор і слідчий наполягали на триманні під вартою термімном на 60 діб без внесення застави.

Під час засідання Захаренко був у бронежилеті та шоломі. У залі суду родичів ні збоку підозрюваного, ні з боку постраждалих не було.

У будівлі перебуває з пів сотні правоохоронців. Біля приміщення чергують представники Нацполіції та Нацгвардії.

У суді стрілець розповів, що він народився у Новосибірській області Росії, однак є громадянином України. Одружений та має двох дітей. Також він додав, що не працює і має статус інваліда.

Їх було вісім осіб, а я був сам. Тим паче вночі. Я не переховувався. Я повідомив органи, я сидів і чекав. Приїхали, я підійшов, поклав рушницю на капот і все. Я міг не повідомляти, а спокійно сховатися. А я цього не зробив, бо я чесна людина,
– сказав Захаренко.

22 травня слідчі оголосили стрільцю про підозру і розпочали кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України про умисне вбивство.

Увага! Покарання за цією статтею передбачає від 10 до 15 років позбавленням волі або довічне ув'язнення.

Вбивство на Житомирщині: головне

Football news:

Ex-Moscow midfielder Krunich: In Europe, everything looks beautiful, but this is not quite true. There is no soul there, but Russia has one
Kiknadze says that he is a club. But the club is a team, and the rest is transient. Boris Ignatiev about the CEO of Loco
Inter is ready to sell Icardi to PSG for 55-60 million euros. In Paris, he is offered a salary of 10 million a year
Leipzig completely annihilated Mainz
Barcelona are Interested in 18-year-old midfielder Herta Samardzic
Mainz on Werner's hat-trick: Klopp, can you finally take him in?
La Liga can resume on June 11 with a match between Sevilla and Betis