Ukraine

Медики назвали найнебезпечніші літні продукти

Варена кукурудза, креветки, трубочки з кремом і тортики, а ще молочні продукти, фастфуд і перекуси у кафе – все це в спеку перетворюється зі смачного обіду на потенційну загрозу.

Найбільше, зі слів медиків, скаржаться люди на страви з соусами, грибами або ягодами.

При цьому багато хто просто не знає, як виявити зіпсовані продукти. Влітку, через сильну спеку, деякі продукти, які взимку українці без остраху купують в замороженому вигляді, стають причиною масових отруєнь, адже швидко псуються і в них розмножуються небезпечні бактерії.

Експерти рекомендують бути особливо обережними з креветками, рибою, вафельними тортиками і трубочками, молочними продуктами, сирим і в'яленим м'ясом.

За словами фахівців, неправильне зберігання продуктів – головна причина отруєнь. В кафе і кулінаріях варто уникати страв з соусами. Салати, піцу й інше бажано теж не купувати.

Харчове отруєння може супроводжуватися не лише болем у животі - фото 342176

Харчове отруєння може супроводжуватися не лише болем у животі

Підхопити кишкову інфекцію можна і вдома. Щоб цього не сталося, рибу і м'ясо потрібно піддавати якісній термічній обробці. Якщо річкову рибу, курятину або свинину недосмажити або недопекти, можна швидко опинитися в лікарні. Тому, якщо ви відчули симптоми харчового отруєння, негайно звертайтеся до лікаря.

А ще при отруєнні потрібно пити сорбенти і не допускати зневоднення, адже останнє небезпечне своїми наслідками: судомами і запаленням всього організму, і статися це може протягом кількох годин після смакування улюбленими стравами.

Football news:

Barcelona is ready to let Umtiti go. Lazio, Napoli, Roma and Torino are Interested in him
Dembele returned to training on the basis of Barcelona. He hasn't played since November
Milan will buy out Kjaer for 3.5 million euros
22 thousand tests before each match – so Union wants to return a full stadium. One game will cost more than a million euros
Real asked fans not to gather in Madrid to celebrate the championship
Ronaldo will not leave Juventus. He wants to overtake Immobile and Lewandowski on goals and win trophies
Napoli will pay about 81 million euros for Osimhen. Medical check-up is scheduled for Thursday