Ukraine

Медведчук: Люди з подвійним громадянством не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Люди з подвійним громадянством не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади в Україні. Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу RTVI.

"Це моя тверда, принципова і послідовна позиція. Особи іноземних держав, які мають громадянство, або подвійне громадянство, у тому числі це поширюється і на РФ, не можуть займати посади в органах центральної та місцевої виконавчої влади. Тобто, не можуть бути міністрами, не можуть бути керівниками регіонів, керівниками окремих державних відомств, і не можуть керувати державними підприємствами", – сказав політик.

Він підкреслив, що це абсолютно нормальна позиція по відношенню до будь-яких держав.

"І те, що ви сказали: якщо внаслідок мирного врегулювання Донбас повернеться в Україну, то особи, які мають сьогодні такі особливості, як наявність подвійного громадянства, не зможуть займати посади в органах центральної або регіональної виконавчої влади. Так, така моя позиція: я вважаю, що в інтересах національної безпеки України це не може бути дозволено, і виключень в цьому не може бути жодних", – додав Медведчук.

Раніше співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Вадим Рабінович заявив, що люди з подвійним громадянством не мають права обіймати державні посади в Україні.

Football news:

Guardiola called the Milan midfielder Bonasera. The player's compensation is 50 million euros
Maradona extended his contract with Himnasia until the end of 2021
Berbatov about Manchester United in the top 4: Very big chances. Three points to Chelsea is nothing
We will perform the operation on Monday – the game is on the weekend. Burgos quit football for a rock band, became a top coach at Atletico, and now he's leaving
UEFA suspended Trabzonspor from European competitions for a year due to problems with the FFP
There's one coronavirus case in Tottenham. The Premier League conducted 1,197 tests on June 1-2
Juventus vs Atletico Madrid. Watch a great match of the Champions League of the 2019/20 season