Ukraine

Меркель незадоволена зростанням впливу Кремля на Німеччину

Голова федерального уряду ФРН Ангела Меркель вкрай стурбована з приводу впливу Кремля на європейські праві партії в Європі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона заявила на щорічній прес-конференції в п’ятницю в Берліні.

“Ми неодноразово бачили, як праві популістські партії отримують велику підтримку з боку Росії. І це викликає у нас занепокоєння”, – повідомила канцлер Німеччини.

Мова йде про скандал навколо фінансування італійської партії Сальвини Росією і вплив Кремля на європейських правих у Європі.

За словами канцлера Німеччини, всі, хто хочуть хороших відносин з Росією, “повинні дивитися на реальність – а реальність все ж таки інша, ніж хотілося б”.

Меркель вважає, що розслідування випадку про російському фінансуванні партії Маттео Сальвини “Ліга Півночі”, має бути справою італійської політики.

Як повідомлялося, прокуратура Мілана почала розслідування з питання російського фінансування партії Маттео Сальвини “Ліга Півночі”.

Раніше видання BuzzFeed опублікувало записи переговорів представників ультраправої італійської партії “Ліга Півночі” з чиновниками Кремля, під час яких італійці нібито домовлялися про фінансову підтримку.

Нагадаємо, посол України в Італії Євген Перелигін просить Італію надати подробиці або спростувати повідомлення про замах на лідера правопопулістської партії «Ліга півночі», віце-прем’єра Маттео Сальвини представниками «української групи».

Football news:

Pep Guardiola: I would have stayed at Manchester City and in League 2
Manchester United is ready to sell Alexis, Lingard, Smalling, Dalot, Jones and Rojo
Frank Lampard: I expect more from Chelsea, but now the result is most important
Atalanta does not lose 15 matches in a row – 13 wins and 2 draws
Lorient threw one newcomer off a plane and sent another under the water-all for the sake of presentations on social networks
Pasalic scored a hat-trick in the match against Brescia. Atalanta smashes the opponent 6:1
Rummenigge on Ribery: Hennessy was like a second father to him, and I was like a second mother