logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Ми навчимо тебе любити Батьківщину: за розповіді про цензуру в Москві жорстоко побили оператора

У Москві невідомі жорстко побили колишнього оператора медіахолдингу ВДТРК Леоніда Кривенкова. Він дав кілька інтерв'ю іноземним журналістам, в яких розповів про політичну цензуру та корупцію в компанії.

Про інцидент повідомляє "Радіо Свобода".

За словами постраждалого, на нього напали, коли він повертався з прогулянки. Двоє молодих людей зі собакою підстерегли його біля виходу з парку. А тоді накинулися ззаду, повалили на землю та почали бити ногами.

Побиття нападники супроводжували вигуками: "Гнида піндоська, ми навчимо тебе Батьківщину любити", "П'ята колона, ми вас будемо вбивати".

Мені вдалося схопити одного з нападників за ногу і повалити на землю. У цей момент підбігли перехожі. Побачивши їх, злочинці втекли,
– розповів Кривенков. 

Один з них прокричав мені: "Це тобі останнє попередження", – сказав Кривенков.

Лікарі діагностували у чоловіка сильне забиття грудної клітини та закритий перелом кісток носа. За словами оператора, в поліції його допитали і видали талон.

росія
Медичний висновок побиття російського оператора

Що відомо про інтерв’ю Кривенкова, за які його побили? У січні 2019 року колишній працівник російського медіахолдингу розповів про випадки фальсифікацій та цензури. Він дав кілька інтерв'ю іноземним журналістам, які працюють в Москві. Оператор також брав участь в роботі опозиційного Форуму вільної Росії.

Кривенкову 61 рік. 10 років пропрацював телеоператором в студії прямого ефіру, знімав передачі за участю відомих політиків і добре знайомий з внутрішніми порядками ВДТРК.

ВДТРК – всеросійська державна телевізійна і радіомовна компанія – російський медіахолдинг. Був утворений у 1990 році. 

Themes
ICO