Ukraine

Місто затвердило стандарти зовнішнього вигляду контейнерів для збору органіки

Стандарти зовнішнього вигляду контейнерів для збору органіки затвердили у Львові. Відповідне рішення сьогодні, 14 серпня, прийняв виконавчий комітет ЛМР. Ним затверджуються зразки зовнішнього вигляду контейнерів для збору органіки в коричневому кольорі та у трьох розмірах — місткістю 0,12 м3, 0,24 м3 та 1,1 м3.

«Ми говоримо про єдиний стандарт по всьому місту для контейнерів по збору харчових та садових відходів. Це має бути коричневий контейнер 120, 240 та 1100 літрів», — зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.

Також проектом рішення передбачено, що контейнери повинні бути пристосовані для механічного розвантаження та мати стійке дно і кришку. Оснащення має передбачати малошумні колеса та систему природної вентиляції. Зокрема, необхідна інтегрована накидна сітка для висушування. Ці елементи мають дозволяти провітрювати відходи від рівня кришки по всій ємкості. Це дозволить зменшувати об'єм органіки, її масу та значення РН, шляхом висихання. Тим часом подвійне дно дасть змогу відокремити основну фракцію відходів від рідин, що стікають на дно контейнера.

«Нам треба максимальну кількість органіки переробляти і мати компост для сільського господарства. Таким чином ми зменшуємо навантаження на перевізників з вивозу ТПВ», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Завантажити фото


Особливу увагу в рішенні звертається на те, що колір контейнерів неодмінно має бути коричневим.

Тим часом контейнери місткістю 0,24 м3 та 1,1 м3 можна використовувати для збору органіки лише в місцях значного її утворення, що потребують вивезення великої кількості таких відходів.

Нагадаємо, у рамках пілотного проекту з роздільного збору органіки, передбачається, що до кінця року у всіх районах Львова будуть розміщені коричневі контейнери з відповідним маркуванням для органіки.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/280847-misto-zatverdylo-standarty-zovnishnoho-vyhliadu-konteineriv-dlia-zboru-orhaniky

Football news:

Stefano Pioli: I Am happy with Tonali and Braim's performance. They can help Milan a lot
Manchester City bought Ruben Dias for 68 million euros and sold Otamendi to Benfica for 15 million
West ham are ready to rent Rugani with a buy-out option. Juve want to sell the defender for 18 million euros
Ansumane Faty: Playing with Messi is a dream since childhood. Now it's a reality
Rio Ferdinand: Sancho is a talent of a generation, but he will not solve the fundamental problems of Manchester United
Emery about 0:4 with Barcelona: I Take the blame for the 1st half. You need to do much more to win
Leicester beat Manchester City away: Pep coach concedes five for the first time, Vardy scores most for Guardiola