logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

Млосна Надя Дорофєєва засвітила апетитні сідниці у купальнику

Співачка разом з чоловіком відпочиває у Домінікані.

Учасниця гурту "Время и стекло" Надя Дорофєєва, яка наразі з чоловіком Володимиром Дантесом відпочиває у Домінікані, продовжує ділитися з шанувальниками знімками у купальнику.

Так, 29-річна зірка на своїй сторінці в Instagram опублікувала пікантний знімок, на якому позує у рожевому суцільному купальнику, демонструючи вигини своєї фігури та апетитні сідниці.

"День другий. Я поки ще зранку роблю зарядку. І досі харчуюся майже правильно. А ви на відпочинку розслабляєтеся по повній або тримайтеся, типу там спортик, правильне харчування і фреші", - зазначила під знімком сіпвачка.

Цікаво, що сідниці Дорофєєвої відзначили не тільки її шанувальники, а й колеги за цехом. Так, співачка Джамала у коментарі до знімку з гумором заявила, що також хоче такий купальник та сідниці.

"Красуня. Мені потрібен такий купальник і попа звичайно", - написала виконавиця.

Підписники зірки також не залишились байдужими до фото і засипали Надю компліментами.

"Ти нереальна", "Надя врятує світ", "Яка ж ти чарівна", - писали у коментарях фани артистики.

Нагадаємо, нещодавно Надя Дорофєєва розбурхала фанів сексапільним танцем.

Themes
ICO