Ukraine

Модель стала останньою жінкою, страченою за вбивство

Британку 28-річну Рут Елліс повісили за убивство коханця 13 липня 1955-го. Вона стала останньою жінкою, страченою у країні.

Рут наролилася у Вельсі. Закінчила школу і одразу народила дитину. Працювала у нічним клубах. У 1950му вийшла заміж за дантиста Джорджа Елліса. Народила другу дитину. Але пара розлучилася. Рут повернулася на роботу у нічний клуб. Працювала моделлю. Там познайомилася з гонщиком Девідом Блейклі. У них почався роман. Рут завагітніла, але втратила дитину після того, як Девід побив її. Рут стала одержима чоловіком, переслідувала його. Після того, як він не прийшов до неї на побачення, застрелила Девіда біля пабу.

"Очевидно ж, що коли я стріляла в нього, мала намір убити", - заявила Рут на суді. Помилувати її не просила. Присяжні радились 15 хвилин. Засудили до страти за три тижні.

Кілька тисяч людей підписали петицію до парламенту й королеви з проханням помилувати Рут. Вона стала останньою жінкою в країні, яку стратили за убивство. У 1965-му страту за убивство скасували в Англії, Вельсі і Шотландії. У північній Ірландії — в 1973-му.

Зараз ви читаєте новину «Модель стала останньою жінкою, страченою за вбивство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Barcelona and Bayern have won the Champions League 10 times. 6 other participants of the 1/4 final of 0 cups
Gennaro Gattuso: Napoli fell asleep for half an hour and gave Barca victory. We dominated and hit more often
Lewandowski finished off Chelsea: 2 goals and 2 assists. His statistics this season are more than space
Barca flick: Not focusing on Messi. We want to show our strengths
Lewandowski scored 7 (3+4) points in two games with Chelsea and participated in all of Bayern's goals
Messi has been scoring in the Champions League for 16 years. More only have Raul-17
Luis Suarez: the main Thing is that Barcelona goes further. Bayern are one of the candidates to win the Champions League, just like other teams