Ukraine

МОЗ розробить нові методи для виявлення COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України планує розробити нові методи діагностики та виявлення COVID-19. Уже найближчим часом має розпочатися використання тестування на антиген методом ІФА і за допомогою нових експрес-систем.

Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів під час брифінгу, пише «РБК-Україна».

МОЗ після моніторингу ситуації по коронавірусу прийшов до висновку, що кількість тестувань незадовільна.

«Нам необхідно додавати інші методи діагностики COVID-19, щоб встановлювати діагноз для лікування», – розповів Степанов.

На даний момент проходить завершення випробувань українських тест-систем на виявлення антигенів методом ІФА. Цей метод використовується для визначення антитіл.

«Антиген – це той же вірус. Цей метод також може бути використаний в наших лабораторіях. А лабораторій, які можуть використовувати метод ІФА, значно більше. Вони знаходяться крім наших лабораторних центрів і в наших лікарнях. У такій спосіб ми значно збільшимо кількість тестувань», – додав міністр.

Крім того, в Міністерстві охорони здоров’я планують закупити тести для експрес-методу визначення на антиген.

«Ці тести тільки місяць тому з’явилися в світі. Ми зараз провели переговори з компаніями, яку кількість тестів вони зможуть поставити в Україну. Зараз узгоджуємо нормативний акт про виділення додаткових коштів на закупівлю цих тест-систем», – повідомив Степанов.

Football news:

Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici
Zinedine Zidane: I Never felt untouchable at Real Madrid. Criticism is normal
Marca made a Grand Declaration of love to Ramos. On the front page-100 reasons to extend Sergio's contract with Real Madrid
Manchester United can invite Tuchel. The coach of PSG is Interested