Ukraine

МОЗ відбудує молекулярно-генетичну лабораторію Національного інституту раку - Степанов

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов із робочим візитом відвідав Національний інститут раку у Києві. МОЗ реконструює молекулярно-генетичну лабораторію Інституту. Про це під час брифінг повідомив міністр, передає УНН.

"Кожного року в умовах стаціонару тут лікується близько 26 тисяч наших громадян. Близько 160 тисяч громадян, які лікуються амбулаторно, тобто у поліклініці Інституту раку. Тут робиться близько 12 тисяч операцій тільки в операційному блоці", - сказав Степанов.

Він розповів, що відвідав його, а також відвідав відділення дитячої онкології, "де подивився, що вдосконалити". Також міністр оглянув новий корпус щодо променевої терапії.

"У нас є ще один привід, чому я приїхав – подивитися на реконструкцію молекулярно-генетичної лабораторії. Це той проект, щодо якого протягом 4 років ніколи не доходили руки. Він завжди закладався у бюджет, і ніколи не починали з нього робити", - повідомив очільник МОЗ.

Він зауважив, що цього року одразу зробили проект. І зараз він проходить будівельну експертизу.

"У нас є чіткий графік реалізації. Ми хочемо повністю закінчити цей проект у січні-лютому 2021 року. Загальна сума проекту складає 106 млн грн, з них 61% піде на обладнання. Коли з’явиться така сучасна лабораторія – ми покращимо процес лікування онкогематологічних хворих, це стосується, у першу чергу, пересадки кісткового мозку, що можлива, у тому числі, за рахунок цієї лабораторії", - резюмував Степанов.

Раніше в УНН повідомлялося, що на Львівщині показники виявлення деяких онкозахворювань покращились у два рази.

Football news:

Saint-Etienne announced fofan's move to Leicester. The 19-year-old defender will be paid 35+5 million euros
Manchester United are only ready to rent Dembele
Drogba to receive UEFA President's award for outstanding achievement
Manchester United offered 80+20 million euros for Sancho. Borussia refused
The opinion of Koeman became the decisive issue for Dembele. The coach considers the Frenchman superfluous in the Barca squad
Neville on the Premier League: I bet on city, but I'm changing my mind. Just because I looked at Liverpool
Marc-Andre Ter Stegen: Barca's Goals are still the same: to fight for all the trophies