Ukraine

Можуть запровадити штрафи за відмову від маски

Кабінет міністрів пропонує запровадити штрафи за недотримання маскового режиму в громадських місцях і транспорті. Відповідний законопроєкт має підтримати парламент.

— Встановлюємо відповідальність за неносіння масок, — каже міністр юстиції Денис Малюська, 38 років. — Для фізичних осіб вони штрафи будуть порівняно невеликі. Навіть трішки нижчі, ніж зараз передбачено за недотримання карантину. Юридичні особи сплачуватимуть за порушення від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів (від 3,4 тис. до 5,1 тис. грн. — ГПУ).

— У нас триває епідемія коронавірусу. Маємо зростання кількості хворих. Дуже потрібен контроль заради безпеки і здоров'я громадян. Розраховую, що депутати підтримають цей законопроєкт, — говорить міністр охорони здоров'я Максим Степанов, 44 роки. — У нас був розвиток епідемії, а потім ми зафіксувалися на рівні 300–400 хворих на добу. Почали процес пом'якшення і прийшли до адаптивного карантину. Але деякі люди зрозуміли це як повний вихід з обмежень.

У березні парламент встановив штрафи за порушення правил карантину. Для громадян вони становлять 17–34 тис. грн.

На 8 липня в Україні інфекцію підтвердили у 50 414 людей. Вилікувалися 23 119 осіб, померли — 1306. Найбільше хворих у Львівській області та Києві — 6562 та 5779.

Зараз ви читаєте новину «Можуть запровадити штрафи за відмову від маски». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him
Espanyol asked La Liga to cancel the flight. The Catalans have been in the relegation zone since the fifth round
Inter have not yet decided on Conte's future. Everything will be decided after the Europa League
Haji resigned as Viitorul's coach
Karim Benzema: Ronaldo's Game made me love football