Ukraine

МВС Білорусі: минула доба була найспокійнішою за період протестів

КИЇВ. 14 серпня. УНН. Минула доба стала найспокійнішою за останні чотири дні у Білорусі. У той же час, виникла проблема перезавантаженості місць утримання затриманих. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МВС Білорусі.

"Минула доба стала найспокійнішою за останні чотири дні. Акції, що мали місце - у переважній більшості своїй носили мирний характер. Учасники так званих "ланцюгів солідарності", які формувалися у столиці і ряді міст республіки, висловлювали загальне прагнення до врегулювання всіх питань ненасильницькими методами", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що лише в окремих випадках під час несанкціонованих заходів дії деяких осіб носили агресивний характер.

"У Вітебську тілесні ушкодження були заподіяні співробітнику органів внутрішніх справ, каменем пошкоджено службовий автомобіль. У даний час здійснюється правова оцінка діям порушників. Крім того, проводиться перевірка за фактами розміщення у мережі інтернет матеріалів образливого характеру відносно співробітників міліції Городненського регіону, а також у зв'язку з публікаціями погроз їхнім близьким. Всього за цю добу було складено 102 протоколи про адміністративне порушення", - йдеться у повідомленні.

Також у МВС стурбовані проблемою наповненості місць утримання затриманих. Понад дві тисячі громадян уже відпущені додому.

"Цей процес йде безперервно, триває і зараз. Розуміємо, що не так швидко, як хотілося б. Ми робимо все можливе для вирішення ситуації, що склалася", - додали у повідомленні.

Нагадаємо, у Білорусі триває загальнонаціональний страйк, працівники підприємств у Мінську та інших містах масово залишають робочі місця.

Як раніше повідомлялося в УНН, близько 700 осіб були затримані під час протестів у Білорусі з 12 на 13 серпня. Загалом вже близько 6,7 тисячі.

Також стало відомо про остаточні результати виборів у Білорусі.

Football news:

Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan