Ukraine

На Буковині двох людей госпіталізували з підозрою на коронавірус

Двох жителів Чернівецької області ізолювали з підозрою на коронавірусну інфекцію. У них взяли зразки для дослідження, яке проведуть сьогодні.

Про це розповів заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передають Українські новини. За його словами, результати дослідження зазначених осіб в вірусологічній лабораторії Чернівецького лабораторного центру не підтвердили грип і грипоподібні  захворювання. Тому людей будуть перевіряти на наявність коронавірусу.

Ляшко уточнив, що в Україні на пунктах пропуску і аеропортах міжнародного значення температурний скринінг провели у 75 тисяч осіб. «І ніхто за минулу добу ні ізольований в ізолятори або інфекційні стаціонари», додав чиновник.

Нагадаємо, температурний скринінг задля запобігання коронавірусу запровадили на українських кордонах та контрольно-пропускних пунктах на Донбасі.  З’ясувалось, що коронавірус проник до Польщі.

На ранок 27 лютого кількість інфікованих коронавірусом у світі перевищила 80 тисяч. А кількість померлих від COVID-19 у Китаї зросла до 2744, у світі – 2801 особа. Поширення коронавірусу у світі випередило темпи зростання хвороби у Китаї, заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я.

В Україні не виявлено жодного випадку інфікування COVID-19, наголосило МОЗ.