Ukraine

На Буковині у службі зайнятості зареєстровані 1024 вакансії

На Буковині у службі зайнятості зареєстровані 1024 вакансії

Найбільші заробітні плати - у м. Чернівці

Детектор медіа

Понад 100 вакансій із зарплатою від 10 до 16 тис. грн.

На Буковині станом на 27 лютого 2020 року у службі зайнятості зареєстровані 1024 вакансії. Понад 100 вакансій із зарплатою від 10 до 16 тис. грн., 170 вакансій - від 8 до 10 тис. грн,  270 вакансій  - від 6 до 8 тис. грн, решта - від мінімальної до 6 тис. грн. Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

- Служба зайнятості працює над розширенням кола роботодавців, які потребують працівників та оперативно підбирає кадри з існуючої бази безробітних. З початку року вже 892 роботодавці повідомили про 1835 актуальних вакансій. Також фахівці служби зайнятості спільно з управлінням Держпраці відвідують роботодавців, організовують семінари, зустрічі та круглі столи, проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо необхідності легальної зайнятості та не допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Найбільші заробітні плати - у м. Чернівці. 16 тис. грн пропонують керуючому відділенням банку, 15 тис. грн – гальваніку, юрисконсульту, начальнику сектору, токарю, 14 тис. грн - техніку-технологу легкої промисловості, 12,7 тис. грн – операторам телекомунікаційних послуг (20 вакансій), 12,5 тис. грн - керуючому відділенням, 12340 грн – водіям тролейбусів (6 вакансій).

Понад 10 тис. грн пропонують модельєру, закрійнику, помічнику керівника підприємства, електромонтажникам-схемникам (13 вакансій), машиністам автомобільного крану (2 вакансії), електрогазозварникам (2 вакансії). Також є робота для економіста, лікаря-офтальмолога, судових експертів (2 вакансії), інженера з метрології та торгівельних агентів (3 вакансії).

Від 8 до 10 тис. грн на ринку праці платять фармацевтам, бухгалтерам, менеджерам, фахівцям державної служби та банківських установ, кондитерам, фрезерувальникам, швачкам, слюсарям з ремонту газового устаткування.

Зарплату від 8 до 6 тис. грн  обіцяють експедитору, провізору, вчителю-логопеду, інспекторам слідчого ізолятора, електромеханіку, продавцям, медсестрі з дієтичного харчування, водолазу та касирам.