Ukraine

На карантині британці витратили на алкоголь близько 10 млрд доларів - дослідження

КИЇВ. 18 вересня. УНН. За чотири місяці карантину жителі Великої Британії витратили на алкогольні напої 7,7 млрд фунтів стерлінгів (9,6 млрд доларів). Про це свідчать дані компанії Nielsen, передає УНН.

В об'ємному вираженні, за 4 місяці карантину британці випили 1,3 млрд літрів алкоголю. В умовах самоізоляції британці пили, в основному, пиво і вино.

Що стосується пива - жителі країни купували, в основному, напій преміум-класу.

Схожа ситуація і з вином: британці збільшили споживання напою вартістю від 5 до 7 фунтів стерлінгів (+53%), і вартістю від 7 до 9 фунтів стерлінгів (+11%).

Продажі вина вартістю від 3 до 5 фунтів стерлінгів істотно просіли - на 40%.

Нагадаємо, згідно зі статистикою аналітичної компанії GlobalData, через "ковід" люди стали пити більше алкоголю вдома. Пов'язано це з тим, що споживачі відвикають ходити до барів та кафе.

І подібна ситуація змусить виробників випускати преміальні інноваційні напої за доступною ціною, вважають експерти.

Відзначимо, що серед головних алкогольних трендів в Україні - сьогодні спостерігається мода на "крафтове" спиртне, сидр, а також винні газовані напої. Останні, як правило, легкі, незвичайних кольорів і навіть з блискітками.

Слідуючи тренду, український виробник Prime, наприклад, нещодавно представив на ринку винний напій небесно-блакитного кольору. У колекції є новинка навіть із перлинним шимером.

Football news:

Bulykin about the Champions League: I Want to see Loko at least in 3rd place to watch their matches in European competitions in the spring
Liverpool first time not conceded in the first two rounds in the Champions League group
20-year-old Felix scored 2 goals for Red Bull. Only Aguero was younger when he did a double for Atletico in the Champions League
Rybus about 1:2 with Bayern: Loko tried to play football, not just sit in defense and kick the ball forward
Real Madrid is 4th in the group. We lost until the 93rd minute after the double of our son tyuram (he started in Barcelona)
It is important not to impress, but to score. Another power from the Loco to the words of Nikolic after the match
Andre Villas-Boas: city spent a billion and the coach is a phenomenon. Marseille don't have money for Guardiola, so you have AVB and his tactics