Ukraine

На кордоні відновлено міжнародне пасажирське сполучення та внесено зміни в порядок пропуску іноземців

На кордоні відновлено міжнародне пасажирське сполучення та внесено зміни в порядок пропуску іноземців
У зв’язку з втратою чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2020 № 287-р, яке скасовано постановою Уряду від 12.06.2020 № 477 та набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 в діючих пунктах пропуску відновлено міжнародні пасажирські перевезення та внесено ряд змін в пропуск іноземців на територію України.

Нагадаємо, що на Житомирщині в штатному режимі функціонує лише міжнародний пункт пропуску «Виступовичі» в якому забезпечено пропуск через державний кордон транспортних засобів (автобусів), які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення.

Також з’явилась можливість пропуску іноземних громадян на в’їзд в Україну з дотриманням санітарно-карантинних вимог та наступних умов:


- іноземці повинні мати при собі страховий медичний поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, обсервацією;
- при в’їзді іноземців з держав із значним поширенням COVID-19 (перелік таких держав надається Міністерством охорони здоров’я) особи підлягають обсервації, у разі встановлення додатку «Дій вдома» – самоізоляції;
- при в’їзді іноземців з держав, які не значиться у списках держав (перелік надає Міністерство охорони здоров’я) зі значним поширенням COVID-19 особи не підлягають заходам самоізоляції чи обсервації, наявність медичного полісу обов’язкова.

RuporZT
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?

Football news:

Courtois played 17 dry games for real in the La Liga season. This is the best overall result in 25 years
Sergio Ramos: it's not the referees who win or lose La Liga
The banner of Labor player was struck by lightning in training. They say there were no visible signs of a thunderstorm (this happens)
Ex-referee Andujar Oliver: Marcelo stepped on his foot. It's a penalty
Ramos scored 5 goals after the resumption of the season, 3 from penalties
Jurgen Klopp: Titles don't make players better. I don't like questions about dynasty and dominance
Xavi's new contract with al-Sadd has an option to leave for Barcelona