Ukraine

На кордоні з Угорщиною та Словаччиною утворились довжелезні черги (Відео)

черга на кордоні
черга на кордоні ДПСУ

Наразі там нараховується понад 400 вантажівок, мікроавтобусів та легкових авто

Голова ДПСУ Сергій Дейнеко проінспектував пункти пропуску "Лужанка", "Тиса" та "Ужгород", де фіксуються черги транспортних засобів, які прямують на виїзд з України до Угорщини та Словаччини. Наразі там нараховується понад 400 вантажівок, мікроавтобусів та легкових авто.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Звісно, перетин кордону не залежить винятково від контролюючих служб української сторони. Процедури оформлення відбуваються і в пунктах пропуску суміжних країн. Однак ми маємо робити все від нас залежне, аби перетин кордону транспортними засобами був максимально швидким і в той же час відповідав критеріям безпеки", – наголосив керівник прикордонного відомства.

Дейнеко також поспілкувався з головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим та водіями вантажівок, які перетинають кордон. Очільник обладміністрації повідомив про опрацювання пілотного проєкту зі створення онлайн черги, за прикладом європейських країн, коли водії матимуть можливість завчасно бронювати дату і час проходження оформлення на кордоні.

Нагадаємо, понад 1000 хасидів прибули на білорусько-український кордон 14 вересня і застрягли на нейтральній смузі між білоруським і українським пунктами пропуску. В Україну їх не пускали через заборону уряду на в'їзд для іноземців до 28 вересня – через поширення інфекції COVID-19.

Football news:

Sandro Tonali: Milan on the crest of a wave. The Rossoneri shirt is pressing, but I'm getting in shape
Kadyrov's adviser hit the judge in the groin, and his son was dismissed from Akhmat and banned for three years. At first they all denied
AEK Carrera lost both matches in the Europa League with a total score of 1:5
Stefano Pioli: Milan have not achieved anything yet. The season is long, we will face difficulties
Mourinho 0:1 with Antwerp: the Best team won and the worst team lost
Bale did not make a performance in his first three games for Tottenham. He hasn't scored since January
Father Courtois: Keylor Navas was not a good teammate. When he left for PSG, everything became easier