Ukraine

На Миколаївщині досі – нуль хворих на Covid-19? На Банковій прокоментували дивний факт

pПерший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов сказав, що дані про кількість хворих на коронавірус ніхто не приховує/p pФото:Главком/p - На Миколаївщині досі – нуль хворих на Covid-19? На Банковій прокоментували дивний факт

Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов сказав, що дані про кількість хворих на коронавірус ніхто не приховує

Фото:Главком

Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов прокоментував те, що у Миколаївській область ще два дні тому не було зафіксовано жодного хворого на коронавірус.

«Насправді це не статистика області, а дані, які приходять від лабораторій до Центру громадського здоров’я та МОЗ. Дані ніхто не приховує», – сказав Сергій Трофімов в інтерв’ю «Главкому».

«Просто ситуація в областях рухається по-своєму. Якщо областям вдається швидко верифікувати хворих і відрізати їхні контакти з близькими, вони це роблять. Я спілкувався з мером Маріуполя, який розказував, як вони вирахували свого «нульового» пацієнта. Людина прилетіла з Єгипту, рідних ізолювали і його теж. Але він спілкувався з другом, якому давав машину і той кудись поїхав. Тобто вони відрізали всі контакти, окрім останнього впертого друга, який не хотів розповідати, куди їздив», – пояснив Трофімов.

Нагадаємо, 7 квітня заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що жодного випадку коронавірусної інфекції не зареєстровано у Миколаївській області.

Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов ще рік тому був виконавчим продюсером студії «95 квартал» і відповідав за кіновиробництво. Сьогодні ж в Офісі президента він обіймає другу за ієрархією посаду після Андрія Єрмака.

Головний функціонал Трофімова – очі і вуха президента в регіонах. Саме він опікується підбором кадрів, які Київ відправляє керувати обласними та районними адміністраціями.

Football news:

Fans of Pilsen hung out in the car theater: watched the guest match, celebrated the restart and the victory
Players and coaches of the club from California call the fans every day: congratulations, advice and just chat. Very heartfelt!
Lampard will discuss the player's return to training with Kante, but the club will not press the Frenchman
Arsenal and Tottenham want to sign Willian for free. Clubs don't have money for transfers
In the NPL, the coronavirus was detected in 4 people from three clubs. We conducted 1,008 tests
Chelsea wants to buy a midfielder Barahma. Brentford asks for 40 million euros for the Algerian
Bayer is ready to sell Bale for 50 million euros. The winger is Interesting to Manchester City